Spin-off "Chirurgów" o April i Jacksonie? Ellen Pompeo mówi, że chętnie by go obejrzała

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" doczekali się dwóch spin-offów, ale nie oznacza to, że kolejny nie wchodzi w grę. Ellen Pompeo przyznaje, że zgadza się z fanami – też by obejrzała serial o Japril.

"Chirurdzy" wracają w USA po przerwie 24 lutego, a stacja ABC jest w trakcie rozmów dotyczących 19. sezonu. Ellen Pompeo nie ukrywa, że namawia twórców i stacje do zakończenia serialu. Aktorka nie ma jednak nic przeciwko spin-offowi.

Chirurdzy – Ellen Pompeo chce spin-offu o April i Jacksonie

Fani "Chirurgów" oszaleli z radości, gdy April (Sarah Drew) powróciła w 17. sezonie i ponownie spotkała się z Jacksonem (Jesse Williams). Oboje wraz z córką przenieśli się do Bostonu, gdzie on zajął się prowadzeniem rodzinnej fundacji, walczącej o sprawiedliwość rasową w świecie medycyny. W sieci momentalnie pojawiły się prośby o spin-off, do których właśnie włączyła się Ellen Pompeo.

– Zawsze jestem otwarta na każdy pomysł. Wiem, że ludzie kochają Japril. Ich oboje, Sarah Drew i Jessego, ogląda się świetnie, a cokolwiek Jesse lub Sarah będą chcieli zrobić – jeśli zechcą [zrobić spin-off], byłabym tak samo szczęśliwa jak fani. Rozumiem ich. Oglądałabym to – powiedziała w rozmowie z Insiderem.

chirurdzy spin off

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Sarah Drew w jednym z wywiadów wprost przyznała, że jest entuzjastycznie nastawiona do pomysłu. Jej serialowy partner Jesse Williams również nie wyklucza powrotu do roli Jacksona, ale na razie pożegnał się z "Chirurgami", żeby zająć się innymi projektami.

Do tej pory powstały dwa spin-offy "Chirurgów". "Prywatna praktyka" trwała sześć sezonów i opowiadała o doktor Addison Montgomery (Kate Walsh), byłej żonie Dereka Sheparda. Od 2018 roku emitowana jest "Jednostka 19", w której śledzimy historię doktora Bena Warrena (Jason George) po dołączeniu do straży pożarnej.

Czy spin-off o April i Jacksonie faktycznie powstanie? Na ten moment to tylko fanowskie spekulacje.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy o 21:05 na FOX

REKLAMA