Jamie będzie musiał uporać się ze stratą Claire? Nowe słowa autorki "Outlandera" niepokoją fanów

"Outlander" (Fot. Starz)

Claire i Jamie wychodzili cało z wielu kłopotów – czy ta dobra passa może się skończyć? Autorka "Outlandera" Diana Gabaldon zasugerowała, że bohaterów nie czeka szczęśliwe zakończenie.

W marcu "Outlander" powróci z długo wyczekiwanym 6. sezonem. Ostatnio autorka książkowego pierwowzoru wyraziła zachwyt nowym sezonem – teraz zaś zasugerowała, że Claire i Jamie mogą nie otrzymać swojego "i żyli długo i szczęśliwie".

Outlander – czy Claire umrze pod koniec serialu?

6. sezon serialu oparty jest o "Tchnienie śniegu i popiołu", a 7. sezon ma powstać na podstawie książki "Kość z kości". Po niej czekają na ekranizację jeszcze wydarzenia z tomu "Spisane własną krwią". Obecnie Diana Gabaldon promuje za granicą kolejny tom o nazwie "Go Tell All The Bees That I Am Gone" i jak zdradziła, planuje jeszcze ostatnią, dziesiątą powieść.

Autorka rozmawiała na temat nowej książki z Samem Heughanem oraz producentem serialu Marilem Davisem (via CinemaBlend). Nie zabrakło pytań o to, co planuje w finałowej książce – Gabaldon zdradziła, że Jamie nie umrze, jednak nie ma zamiaru obiecywać tego w przypadku Claire.

– Nie, nigdy nie mówiłam, że ona nie umrze, prawda? Ale w książce dzieje się wiele rzeczy zarówno z nią, jak i z Jamiem.

Outlander caitriona balfe

"Outlander" (Fot. Starz)

Czy Claire faktycznie umrze w ostatniej części sagi? Na odpowiedź poczekamy jeszcze kilka lat. A co czeka nas w nadchodzących odcinkach? Nowi mieszkańcy nieźle namieszają w Fraser's Ridge, a relację Jamiego i Claire czekają znaczące zmiany. Tutaj znajdziecie wszystko, co wiemy o 6. sezonie "Outlandera".

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA