Ellen Pompeo nie chce kontynuacji "Chirurgów", ale wciąż gra w serialu. Aktorka zdradza, jak się motywuje

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Ellen Pompeo nie ukrywa, że czeka na zakończenie "Chirurgów". Nie wiadomo, czy będzie 19. sezon, a tymczasem gwiazda powiedziała, skąd bierze motywację, by dalej grać w produkcji.

"Chirurdzy" emitowani są od 16 lat. Produkcja liczy 18 sezonów i rozpoczęły się już rozmowy dotyczące kolejnego. Gwiazda serialu Ellen Pompeo wprost mówi, że jest zmęczona graniem Meredith – ale mimo to z serialu nie odeszła.

Chirurdzy – Ellen Pompeo mówi, jak się motywuje

Ellen Pompeo prowadzi podcast "Tell Me", w którym często pojawia się temat medycznego tasiemca. W najnowszym odcinku gwiazda zdradziła, skąd czerpie motywację, by dalej grać w serialu.

– Musisz być naprawdę zaangażowany i zwracać uwagę. To tak jak jest teraz ze światem, co ciągle powtarzam – jeśli nie jesteś wkurzony, to znaczy, że nie zwracasz uwagi. Tak samo jest z serialem. Czuję, że jedynym sposobem, abym mogła tam być tak długo, jest bycie w pełni aktywną na każdym poziomie, patrzenie na wszystko.

Nie mogę po prostu stać tam i biernie się przyglądać, w stylu – okej, powiem to, to jest tekst, który mam powiedzieć, i zostanę tutaj. Muszę się aktywować. Wszystkie moje neurony muszą być odpalone w tym samym czasie i w pełni zaangażowane, inaczej nie zasługuję na to, żeby tam być – powiedziała (via CinemaBlend).

chirurdzy ellen pompeo

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Sama showrunnerka "Chirurgów" Krista Vernoff przyznała, że "Chirurdzy" mogą zbliżać się do końca, a nie brakuje pomysłów na zakończenie. Serial pomimo coraz częstszej krytyki wciąż cieszy się jednak ogromną popularnością, dlatego nic dziwnego, że stacja ABC nie chce go kończyć.

Chociaż Pompeo nie chce dalszych sezonów serialu, to chętnie zobaczyłaby spin-off o Jacksonie i April. Na ten moment pomysł to jednak wciąż spekulacje fanów. Obecnie w USA trwa przerwa w emsisji 18. sezonu. Serial powróci 24 lutego.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy o 21:05 na FOX

REKLAMA