"Bridgertonowie" w 2. sezonie ujawnią sekrety Lady Whistledown. Showrunner obiecuje też gorący romans

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Jak Lady Whistledown to robi? "Bridgertonowie" powrócą już w marcu, a showrunner serialu obiecuje – oprócz płomiennego romansu – ujawnienie sekretów autorki plotkarskiej gazetki.

"Bridgertonowie" podbili serca widzów na całym świecie – w ramach świątecznego prezentu ogłoszono, że serial powróci 25 marca. Obsada i showrunner serialu obiecują prawdziwe emocje. Co nowego zdradzili?

Bridgertonowie – porywający romans w 2. sezonie

W magazynie "TV Guide" (via TV Insider) pojawił się artykuł dotyczący premier seriali w 2022 roku. Nie mogło zabraknąć wyczekiwanego 2. sezonu "Bridgertonów". Showrunner Chris van Dusen zapowiedział, że romans Anthony'ego (Jonathan Bailey) i Kate Sharmy (Simone Ashley) będzie równie angażujący co związek Daphne (Pheobe Dynevor) i księcia Hastings (Regé-Jean Page).

– Ten romans będzie dokładnie tak porywający i pasjonujący, jak oczekują widzowie – powiedział.

Showrunner już we wcześniejszych wywiadach podkreślał, że relacja nowych głównych bohaterów to czysty magnetyzm. Simone Ashley z kolei dodała, że jej bohaterka i Jonathan "są bardzo namiętni".

Bridgertonowie sezon 2

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Bridgertonowie sezon 2 – sekrety Lady Whistledown

W 2. sezonie "Bridgertonów" rozwinięty zostanie także wątek Eloise Bridgerton (Claudia Jessie), która zadebiutuje na salonach, a jak powiedział showrunner – bohaterka zdecydowanie nie lubi, gdy ktoś próbuje jej mówić, co ma robić.

Zobaczymy również, jak Penelope (Nicola Coughlan) próbuje łączyć codzienne życie – w tym także wzdychanie do Colina (Luke Newton) – ze swoją działalnością jako Lady Whistledown i dowiemy się dokładnie, skąd ona bierze swoje plotki.

– Lady Whistledown zawsze udaje się zdobyć dobre plotki, a widzowie będą mieli okazję dokładnie zobaczyć, jak to robi. Ona jest uwięziona pomiędzy dwoma światami. Obserwowanie, jak się w tym porusza, jest fascynujące – powiedział Chris Van Dusen.

Podobnie jak książka "Ktoś mnie pokochał" Julii Quinn, 2. sezon "Bridgertonów" będzie skupiać się na poszukiwaniach odpowiedniej żony przez Anthony'ego. Motywowany rodzinnym obowiązkiem, najstarszy z rodzeństwa Bridgertonów poznaje na balu debiutantek młodą Edwinę Sharmę (Charithra Chandran) i zaczyna o nią zabiegać, jednak uczucie wybuchnie pomiędzy nim a starszą siostrą Edwiny – Kate. Tutaj znajdziecie wszystko o 2. sezonie "Bridgertonów".

Bridgertonowie sezon 2 – premiera 25 marca 2022

REKLAMA