3. sezon "The Boys" będzie jeszcze bardziej pokręcony. Serialowy Hughie opowiada o nowych odcinkach

"The Boys" (Fot. Amazon)

Twórcy i obsada "The Boys" od kilku miesięcy nakręcają fanów, obiecując jeszcze bardziej odjechaną historię w 3. sezonie. Tym razem parę słów dodał Jack Quaid, czyli serialowy Hughie.

Serial "The Boys" powróci z 3. sezonem już w czerwcu. Trzy premierowe odcinki wylądują na Amazon Prime Video 3 czerwca. Twórca serialu ostatnio zdradził parę spoilerów. Na temat nadchodzących odcinków wypowiedział się również Jack Quaid.

The Boys: 3. sezon ma być naprawdę pokręcony

Serialowy Hughie rozmawiał na temat serialu z portalem TheWrap i jak powiedział – 3. sezon przebije według niego poprzednie.

– Myślę, że ten sezon jest najlepszym z dotychczasowych. Jestem oczywiście bardzo nieobiektywny, ale to sezon, który jest jeszcze bardziej pokręcony niż te, które robiliśmy do tej pory. Jest dużo tych popapranych, charakterystycznych momentów w stylu "The Boys".

Jack Quaid zapowiedział, że odkryjemy nowe strony bohaterów serialu, którzy będą musieli odnaleźć się w nieznanych do tej pory sytuacjach.

– Myślę, że poruszamy się po nowym terytorium. Zobaczycie nasze postacie w miejscach, w których nigdy wcześniej ich nie widzieliście. Jestem po prostu podekscytowany, że ludzie to zobaczą. To będzie niesamowite.

Jack Quaid the boys sezon 3

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Aktor dodał, że kręcenie 3. sezonu "The Boys" – który w całości powstał w pandemicznych warunkach – sprawiło mu najwięcej frajdy ze wszystkich.

– Nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć poza tym, że kręcenie tego sezonu sprawiło mi najwięcej frajdy w porównaniu z innymi, ponieważ wszyscy aktorzy i ekipa są teraz wielką, ogromną rodziną. W tym momencie czuje się w tym jak w naturalnym środowisku i to uwielbiam. Ale jestem naprawdę dumny z tego, co zrobiliśmy i nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą.

Showrunner serialu Eric Kripke zapowiadał, że 3. sezon "The Boys" rozprawi się z toksyczną męskością. Nie zabraknie również nowych postaci. Jensen Ackles ("Supernatural) zagra Soldier Boya, Laurie Holden ("The Americans", "The Walking Dead") pojawi się w roli Crimson Countess, a Nicka Wechslera ("Zemsta") zobaczymy jako supka o pseudonimie Blue Hawk.

Premiera 3. sezonu The Boys 3 czerwca na Amazon Prime Video

REKLAMA