Skąd tak wielka popularność "The Boys"? Seth Rogen odpowiedział na to pytanie – i pewnie trafił w dziesiątkę

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

"The Boys" to serial o superbohaterach, jednak w przeciwieństwie do produkcji Marvela zdecydowanie nie nadaje się dla młodszej widowni. Zdaniem producenta to wielka zaleta.

3. sezon serialu "The Boys" rozpocznie swoją emisję w czerwcu. Ostatnio Jack Quaid, czyli serialowy Hughie zdradził, że nadchodzące odcinki będą naprawdę pokręcone. Serial zyskał spore grono fanów, a Seth Rogen powiedział, co jego zdaniem miało na to wpływ.

Serial The Boys robi to, czego Marvel nie może

Seth Rogen, który należy do grona producentów wykonawczych "The Boys", wziął udział w youtube'owym show "Hot Ones" (via Screen Rant), w którym krótko skomentował fenomen "The Boys" i wyjaśnił, czemu taka marka jak Marvel nie mogłaby sobie pozwolić na adaptację tak mocnego komiksu.

– Myślę, że ludzie kochają superbohaterskie rzeczy, a Marvel jest oczywiście bardzo popularny i robi świetne filmy i seriale, ale są pewne rzeczy, których po prostu nie mogą robić... Byłoby to po prostu zbyt szkodliwe dla ich marki, gdyby na przykład jakaś postać zabiła kogoś trzymetrowym ku**sem. Więc tak długo, jak tego nie robią, pozostawia to dla nas wielką szansę.

The Boy kontra Marvel seth rogen

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

3. sezon "The Boys" przyniesie odcinek pt. "Herogasm", który prawdopodobnie przekroczy dotychczasowe granice. W komiksach była to narkotyczna orgia superbohaterów, trwająca ponad tydzień, podczas gdy cały świat myślał, że ich ulubieńcy walczą poza planetą ze złą rasą kosmitów.

Twórca serialu Eric Kripke w praktycznie każdym wywiadzie podkreśla, że czeka nas szalona jazda. Na tym nie koniec atrakcji w świecie serialu. Trwają prace nad spin-offem o college'u dla młodych supków, zaś już w marcu wystartuje animowana antologia – "The Boys: Diabolical". Tutaj znajdziecie zapowiedź serialu.

The Boys jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA