Jamie i Claire nigdy nie będą za starzy na seks? Autorka "Outlandera" zapewnia, że ich wiek nie ma znaczenia

"Outlander" (Fot. Starz)

Jamie i Claire robią się coraz starsi, ale nie oznacza to, że ich życie erotyczne na tym ucierpi. Diana Gabaldon podkreśliła, że pomiędzy zakochanymi z "Outlandera" nie zabraknie namiętności.

"Outlander" powróci 6 marca w USA, a dzień później nowy odcinek trafi na Netfliksa. W sieci pojawił się już pełen rozmachu zwiastun, a tymczasem autorka książek Diana Gabaldon zdradziła co nieco na temat dalszej relacji bohaterów.

Outlander – Jamie i Claire wciąż będą uprawiać seks

Autorka "Outlandera" promuje najnowszą powieść o tytule "Go Tell the Bees That I Am Gone". W rozmowie z "The Seattle Times" Gabaldon zwraca uwagę na to, że w romansach rzadko można trafić na opisy scen zbliżeń pomiędzy starszymi postaciami. Sama nie ma zamiaru jednak ograniczać życia erotycznego Jamiego (Sam Heughan) i Claire (Caitriona Balfe) tylko dlatego, że się starzeją.

– To prawdopodobnie wiąże się z błędnym założeniem, że starsi ludzie nie są interesujący. Jeśli wyjdziesz z tradycji czytania powieści romansowych i tak dalej, to tylko ludzie do około 30-tki - a może 35. roku życia w dzisiejszych czasach – są w ogóle interesujący, bo, wiesz, oni wciąż uprawiają seks.

Outlander jamie claire seks

"Outlander" (Fot. Starz)

Starsi bohaterowie nie będą oczywiście robić tego samego co młodsi, ale według autorki nie oznacza to, że ich historia jest niewarta opowiedzenia.

– Nie da się mieć stereotypowych starych wyjadaczy biegających dookoła i robiących rzeczy, które robiliby 30-letni ludzie, ale to nie znaczy, że to, co robią, jest bezcelowe lub nieciekawe – powiedziała.

Stacja Starz podzieliła się klipem z premierowego odcinka 6. sezonu, który zapowiada gorące chwile pomiędzy zakochanymi – a na tym nie koniec emocji. Co jeszcze nas czeka? Tutaj znajdziecie wszystko, co wiemy o 6. sezonie "Outlandera".

Outlander sezon 6 – premiera 7 marca na Netfliksie

REKLAMA