Bohaterowie "The Umbrella Academy" na plakatach 3. sezonu. Lila odegra większą rolę w nowych odcinkach?

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Czy 3. sezon "The Umbrella Academy" jest bliżej niż myślimy? Data premiery nadal nie jest znana, ale w sieci pojawiły się nowe plakaty z rodzeństwem Hargreeves.

3. sezon "The Umbrella Academy" ma trafić na Netfliksa w tym roku. Dalej nie wiadomo nic na temat dokładnej daty premiery, ale coraz częściej można natrafić na spoilery od gwiazd i twórców. Niedawno opublikowano plakaty z członkami The Sparrow Academy, a teraz zaprezentowano rodzeństwo Hargreeves.

The Umbrella Academy sezon 3 – nowe plakaty

Na plakatach widoczni są David Castañeda jako Diego, Elliot Page jako Vanya, Emmy Raver-Lampman jako Allison, Tom Hopper jako Luther, Aidan Gallagher jako Numer 5 oraz Robert Sheenan jako Klaus. Pojawił się także plakat, na którym widoczna prawdopodobnie widoczna jest Lila.

the umbrella academy sezon 3 plakaty

Ritu Arya, która wciela się w bohaterkę, w rozmowie z Comic Book przyznała, że nie może się doczekać aż widzowie zobaczą, co czeka Lilę w nowych odcinkach.

– Mam nadzieję, że widzowie z przyjemnością zobaczą, jak Lila rozwija się w dalszej części serialu i zobaczą więcej jej postaci. Mam nadzieję, że będzie się to przyjemnie oglądało. Naprawdę dobrze się bawiłam, kręcąc ten serial, bardziej zagłębiając się w jej postać i jej relacje z rodziną. Mam więc nadzieję, że będzie to widoczne – powiedziała.

Co jeszcze wiadomo o nadchodzącym sezonie? 3. sezon "The Umbrella Academy" ma liczyć 10 odcinków – jak wyjawił pierwszy teaser, część akcji ma rozgrywać się w hotelu Oblivion. Emmy Raver-Lampman zapowiedziała, że serial odbiegnie od komiksów.

Premiera 3. sezonu The Umbrella Academy w tym roku na Netfliksie

the umbrella academy sezon 3 plakatythe umbrella academy sezon 3 plakatythe umbrella academy sezon 3 plakatythe umbrella academy sezon 3 plakatythe umbrella academy sezon 3 plakatythe umbrella academy sezon 3 plakaty

REKLAMA