Elizabeth Debicki zachwyca na kolejnych zdjęciach z planu "The Crown". Znów wygląda identycznie jak Diana

"The Crown" (Fot. Netflix)

Za każdym razem gdy do sieci trafiają wycieki z planu "The Crown", internauci są zachwyceni wyglądem Elizabeth Debicki. Zobaczcie najnowsze fotki aktorki.

W listopadzie "The Crown" powróci z 5. sezonem. Wszystko wskazuje na to, że Elizabeth Debicki będzie prawdziwą gwiazdą produkcji – ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia Debicki w turkusowej sukni, a teraz pojawiły się nowe fotki.

The Crown sezon 5 – nowe fotki Elizabeth Debicki

Aktorkę dostrzeżono na planie zdjęciowym – jako Diana, Debicki stara się umknąć paparazzich, którzy śledzili każdy krok księżnej. Tak jak w przypadku pozostałych wycieków, fanów zachwyciło wyraźne podobieństwo aktorki do zmarłej księżnej.

W 5. sezonie "The Crown" zobaczymy wydarzenia przed i po śmierci Diany. Parę dni temu portal Variety poinformował, że obsadzono rolę Hasnata Khana. Pakistański kardiochirurg był partnerem księżnej, zanim ta poznała Dodiego Al-Fayeda (w tej roli wystąpi Khalid Abdalla).

W serialu zostanie poruszony również temat kontrowersyjnego wywiadu Diany dla BBC, w którym księżna opowiadała o problemach w małżeństwie z księciem Karolem (w tej roli Dominic West). Nie zabraknie także słynnej małej czarnej, ochrzczonej przez media "sukienką zemsty".

Akcja 5. sezonu "The Crown" rozgrywać się będzie w latach 90. Zmieni się cała obsada serialu. Imelda Staunton ("Vera") zagra królową Elżbietę, Lesley Manville ("Mum") – księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") – księcia Filipa. W obsadzie są również m.in. Olivia Williams ("Odpowiednik") jako Camilla Parker-Bowles i Jonny Lee Miller ("Elementary") jako premier John Major.

The Crown – sezon 5 w listopadzie na Netfliksie

REKLAMA