Fani stworzyli ogromną replikę morderczej lalki ze "Squid Game". Zobaczcie, jak wyglądało jej budowanie

"Squid Game" (Fot. Netflix)

"Squid Game" to serial wypakowany grami, ale w pamięć widzów szczególnie zapisała się gra w Czerwone, zielone, od której wszystko się zaczęło. Fani stworzyli replikę morderczej laleczki.

"Squid Game" zmieniło spojrzenie na niewinne, dziecięce zabawy – w serialu zmieniły się one w morderczą walkę na śmierć i życie. Pierwszą konkurencją była gra w Czerwone, zielone, której przewodziła ogromna robotyczna lalka.

Squid Game – fani stworzyli replikę zabójczej lalki 

Fani serialu stworzyli jej replikę w skali jeden do jednego. Jak podaje serwis CBR, konstrukcją zajął się cospleyer o pseudonimie Just Ayaal. Twórca podzielił się zdjęciami i filmikiem z procesu konstrukcji na swoim profilu na Instagramie – wielkość i dokładność repliki robi wrażenie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JUST AYAAL (@just.ayaal)

Lalka ze "Squid Game" była zainspirowana postacią z książek dla dzieci i nosi imię Younghee. To nie pierwszy raz, gdy elementy serialu stają się rzeczywistością – w zeszłym roku youtuber Jimmy "Mr. Beast" Donaldson zorganizował rozgrywkę tak zbliżoną do oryginału, jak to możliwe. Nikt oczywiście nie stracił życia, ale uczestnicy grali w gry z serialu, a zwycięzca faktycznie wygrał 456 tysięcy dolarów.

Wiadomo już oficjalnie, że "Squid Game" powróci z 2. sezonem. Ostatnio twórca Hwang Dong-hyuk obiecał, że nie zabraknie kolejnych gier – jakich? Na odpowiedź poczekamy, ponieważ scenariusze nie są jeszcze gotowe. Jest też możliwość, że na nasze ekrany powróci nie tylko Lee Jung-jae, ale i inni aktorzy z 1. sezonu – Hwang Dong-hyuk sugerował, że Sae-byeok może mieć siostrę bliźniaczkę.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA