Ekipa "Wiedźmina" zaczyna zdjęcia do 3. sezonu. Zobaczcie, jak Henry Cavill wita się z serialową Płotką

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Rozpoczęły się zdjęcia do 3. sezonu "Wiedźmina". Ekipa filmowa została zauważona w Słowenii. Na Instagramie Henry'ego Cavilla także można znaleźć potwierdzenie powrotu na plan.

Wszystko wskazuje na to, że prawie rok po zakończeniu zdjęć do 2. sezonu ekipa filmowa serialu "Wiedźmin" znowu znalazła się na planie. O ich pojawieniu się w Słowenii donosi portal Redanian Intelligence. Potwierdzenie powrotu do pracy znajdziemy także na Instagramie Henry'ego Cavilla.

Wiedźmin sezon 3 – w Słowenii startują zdjęcia

Doniesienia te nie są niespodziewane. Już wcześniej pojawiły się informacje, że w marcu i kwietniu ekipa "Wiedźmina" będzie pracować na kontynencie europejskim (a dokładniej, w Południowym Tyrolu we Włoszech oraz w Słowenii i Chorwacji), a potem prawdopodobnie przeniesie się z powrotem do Wielkiej Brytanii.

I wszystko wskazuje, że praca posuwa się mniej więcej zgodnie z planem. W Słowenii zauważeni zostali Freya Allan (Ciri) oraz Henry Cavill (Geralt). Co prawda, Netflix nie potwierdził niczego oficjalnie. Jednak wydaje się to robić Instagram Henry'ego Cavilla, na którym widzimy konia Hectora grającego serialową Płotkę.


Co prawda ekipa "Wiedźmina" przybyła najpierw do Słowenii – a nie, jak wcześniej planowano, do Tyrolu – w okolice Kranjskiej Gory, ale najprawdopodobniej z jakichś powodów zmieniono kolejność kręcenia ujęć. Po Kranjskiej Gorze, gdzie dostrzeżone zostały auta ze sprzętem, ekipa filmowa ma przenieść się do Postojnej, gdzie znajduje się zamek Predjamski Grad. Podobno ma być on zamknięty dla turystów 5 kwietnia, co potwierdzałoby obecność w tym miejscu ekipy "Wiedźmina".

Zdjęcia mają potrwać do września, co oznacza, że nowe odcinki obejrzymy w 2023 roku. Showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich zapowiedziała, że 3. sezon "Wiedźmina" ma pokazać więcej wątków LGBTQ+. Nie także brakuje plotek o nowych bohaterach w 3. sezonie "Wiedźmina" – jednym z nich ma być Profesor. Poszukiwania aktora właśnie się rozpoczęły. Za to możliwe, że poznaliśmy już serialową Milvę. W 3. sezonie zobaczmy najprawdopodobniej także pominięty wątek Belleteyn.

Wiedźmin jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA