Ellen Pompeo zdradza, której sceny z "Chirurgów" nie zagrałaby ponownie. To było zbyt wielkie wyzwanie

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Ellen Pompeo gra w "Chirurgach" od samego początku. Gwiazda nie ukrywa, że po latach inaczej patrzy na początkowe sezony – właśnie zdradziła, której ze scen nie zagrałaby drugi raz.

"Chirurdzy" emitowani są od 16 lat, a w wielu ikonicznych scenach grała Ellen Pompeo. Gwiazda w rozmowach często powraca do poprzednich sezonów serialu – tym razem zdradziła, której ze scen nie byłaby już w stanie zagrać.

Chirurdzy – Ellen Pompeo o najtrudniejszej scenie

Ellen Pompeo prowadzi podcast "Tell Me with Ellen Pompeo"– w najnowszym odcinku rozmawiała z Kate Walsh (serialowa Addison) i powróciła wspomnieniami do jednego z odcinków 6. sezonu. Aktorka przyznała, że kręcenie sceny rozpaczy Meredith, po tym jak Derek (Patrick Dempsey) został postrzelony na jej oczach, było naprawdę wyczerpujące (via Screen Rant).

– Stwierdziłam, że nie chcę już dłużej unieszczęśliwiać samej siebie. Wiesz, kiedy masz sceny, w których musisz – powiedzmy jak wtedy, kiedy Derek został postrzelony, to jest coś, co pamiętam naprawdę dobrze. Sandra i ja – brawa dla Sandry Oh, jednej z najwspanialszych osób, jakie kiedykolwiek to robiły – musiałyśmy krzyczeć, płakać i zachowywać się jak szalone ze 30, k***a, razy. Teraz nie mogłabym tego zrobić, wiesz? Nie chcę!

chirurdzy ellen pompeo scena

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

W zeszłym roku aktorka przyznała, że miała również ogromny problem z kultowym monologiem Meredith – jej bohaterka ze łzami w oczach błagała Dereka, by ten ją wybrał i kochał. Dziś na tę scenę patrzy inaczej niż kiedyś. Niedawno też Pompeo po latach stanęła w obronie Katherine Heigl, która po wypowiedzi o fatalnych warunkach pracy z 2009 roku padła ofiarą ostrej krytyki.

Pompeo wprost mówi, że jest już zmęczona graniem Meredith, jednak podpisała kontrakt na 19. sezon "Chirurgów". Obecnie trwa emisja 18. sezonu, a fani oszaleli z radości, gdy ogłoszono, że w finale pojawią się Jesse i April – w USA odcinek z udziałem pary zostanie wyemitowany 26 maja.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy na kanale FOX

REKLAMA