Jak zakończy się "Ozark"? Jason Bateman obiecuje elegancki finał serialu, który "nie uderzy widza w twarz"

"Ozark" (Fot. Netflix)

Co czeka nas w drugiej części finałowego sezonu serialu "Ozark"? Jason Bateman obiecuje satysfakcjonujące dla widzów zakończenie tej szalonej historii. Jak opisuje finał serialu?

Już 29 kwietnia "Ozark" powróci z sezonem 4B, który będzie równocześnie zakończeniem całej historii. Alfonso Herrera (Javi) zapowiedział, że nie będziemy narzekać na brak akcji. Z kolei serialowy Marty (Jason Bateman) obiecuje satysfakcjonujące i eleganckie zakończenie.

Ozark sezon 4B – Jason Bateman o finale serialu

W rozmowie z Entertainment Weekly Jason Bateman zapowiedział, że serial kończy się w satysfakcjonujący sposób i nie daje na koniec widzowi w twarz.

– Po prostu myślę, że to się kończy w taki – wybaczcie określenie – elegancki sposób, zgodny z wyważonym podejściem, jakie [Marty] przyjął w stosunku do tych nadzwyczajnych okoliczności. Innymi słowy, myślę, że łatwo byłoby zrobić bombowe zakończenie i mieć wielkie, olbrzymie, wymuszone apogeum na końcu. Więc spoiler jest taki, że to nie jest to. To jest bardziej zgodne z naszym serialem, gdzie zakończenie ma bardzo satysfakcjonujące rozwiązanie, ale nie uderza cię w twarz.

ozark sezon 4b jason bateman zakończenie

"Ozark" (Fot. Netflix)

Jason Bateman wcześniej zapowiadał także, że finał serialu będzie miał słodko-gorzki posmak.

– Mam nadzieję, że widzowie pomyślą: "o, oni znaleźli równowagę, to jest szczęśliwe zakończenie – ale nie do końca" – powiedział w programie "The Tonight Show with Jimmy Fallon".

Ostatnie odcinki tej historii mają pochylić się nad tym, czym jest rodzina, a bohaterowie mają podjąć ważne dla siebie decyzje i zmierzyć się z ich konsekwencjalmi. Akcja sezonu 4B zacznie się zaraz po śmierci kuzyna Ruth (Julia Garner), Wyatta, a zwiastun sugeruje, że dziewczyna będzie szukała zemsty. Z kolei Marty i Wendy mają w końcu stanąć po tej samej stronie.

Ozark sezon 4B – premiera 29 kwietnia na Netfliksie

REKLAMA