Ellen Pompeo mówi, że "Chirurdzy" kompletnie ją odmienili. Gwiazda opowiada, co zmieniło się w jej życiu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Twarzą "Chirurgów" jest bez wątpienia Ellen Pompeo. Aktorka gra w serialu nieprzerwanie od 16 lat i jak mówi, produkcja kompletnie odmieniła ją jako osobę.

"Chirurdzy" zbliżają się do finału 18. sezonu, który w USA zostanie wyemitowany 26 maja. Serial otrzymał także zamówienie na kolejną serię – tymczasem Ellen Pompeo opowiedziała, co produkcja zmieniła w jej życiu.

Chirurdzy – serial odmienił życie Ellen Pompeo

Obsada "Chirurgów" niedawno świętowała 400. odcinek serialu – którym będzie właśnie finał 18. serii. Z tej okazji w Hollywood odbyła się uroczystość, w której wzięła udział ekipa produkcji. Ellen Pompeo podkreśliła, jak bardzo jej życie się zmieniło od czasu, gdy po raz pierwszy wcieliła się w Meredith Grey.

– Moje życie nie jest tak bardzo zbieżne z życiem [Meredith], ponieważ nie jestem lekarzem, ale powiem ci tak: mam troje dzieci, wyszłam za mąż i pracując w serialu przemieniłam się w zupełnie inną osobę – powiedziała w rozmowie z People.

chirurdzy ellen pompeo

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Pompeo wprost mówi, że jest już zmęczona graniem Meredith, jednak mówi że dzięki serialowi mogła rozwinąć się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

– Udało mi się odnaleźć swoją własną drogę i swoją siłę. Jest coś naprawdę satysfakcjonującego w tym, że wiem, gdzie zaczynałam, jak się wtedy czułam, jakie miałam emocje, kiedy zaczynałam, a jakie mam teraz, czego się nauczyłam i kto mnie tego nauczył.

Granie w "Chirurgach" nie było zawsze łatwe i przyjemne – aktorka ostatnio zdradziła, której ze scen nigdy nie zagrałaby ponownie. Pompeo podpisała kontrakt na 19. sezon, ale w wywiadach podkreśla, że namawia twórców i stację do zakończenia serialu – tymczasem władzom stacji ABC marzy się również 20. sezon.

A co słychać w świecie serialu? Jak ogłoszono, w finale pojawią się Jesse i April – wielu fanów ma nadzieję, że będzie to tylko wstęp do spin-offu o tej dwójce.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy na kanale FOX

REKLAMA