Jak zmieni się Ben w 3. serii "The Umbrella Academy"? Justin H. Min zdradza szczegóły, są też nowe zdjęcia

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Już w czerwcu powrócimy do szalonego świata "The Umbrella Academy", a twistów z pewnością nie zabraknie. Justin H. Min opowiedział, czego możemy spodziewać się po "nowym" Benie.

"The Umbrella Academy" powróci 22 czerwca z nowymi odcinkami. 3. sezon przedstawi nam The Sparrow Academy, na czele której stoi – żywy – Ben. Grający go Justin H. Min zdradził, czego możemy spodziewać się po bohaterze – i jak mówi, zmiany są naprawdę spore.

The Umbrella Academy sezon 3 – Justin H. Min o Benie

Justin H. Min już w zeszłym roku zaznaczył, że w alternatywnym świecie Ben nie będzie zbyt miłym gościem. W najnowszym wywiadzie z  Entertainment Weekly aktor porównał granie Bena z poprzednich sezonów do wersji postaci, którą zobaczymy w 3. sezonie. Jak bardzo będą one się różnić?

– Steve [Blackman, showrunner serialu] i ja bardzo długo rozmawialiśmy o tym, jak to jest balansować między naturą a wychowaniem i co to może zrobić z kimś takim jak Ben. Myślę, że Ben w swojej istocie jest osobą bardzo podatną na wpływy, więc uważam, że wychowanie jest ogromną siłą napędową tego, kim Ben jest i kim się stanie. W tej alternatywnej rzeczywistości, w której oni są szkoleni na zabójców i potężnych superbohaterów, którzy są sławni i znani, te wszystkie rzeczy, o których mówiliśmy, wywarły na Benie ogromne wrażenie.

the umbrella academy sezon 3

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Aktor podkreślił, że granie nowej wersji Bena była dla niego naprawdę wyczerpujące – musiał zmienić nie tylko sposób mówienia, ale również wziąć się za ostre treningi na siłowni, bo nowa wersja jego postaci jest bardzo pewna siebie, wysportowana i nosi obcisły kostium.

– Szczerze mówiąc, było to wyczerpujące. Podczas kręcenia pracowałem z trenerem głosu, aby nieco obniżyć mój rejestr, a także nauczyć się, jak bardziej eksponować głos. Chcieli też, żebym fizycznie wcielił się w postać, więc po raz pierwszy od wielu lat musiałem pójść na siłownię. Te zewnętrzne czynniki dotyczące ciała i głosu naprawdę pomogły mi wcielić się w postać w sposób realistyczny i przekonujący.

the umbrella academy sezon 3 ben

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Aktor powiedział także o zasadniczych różnicach w charakterach obu Benów – w przeciwieństwie do rodzeństwa Hargreevesów, członkowie The Sparrow Academy byli od dziecka szkoleni na zabójców, co miało wpływ na zachowanie bohatera.

– Wydaje mi się, że poprzednia wersja Bena bała się swoich mocy. To było coś, czego nigdy nie nauczył się w pełni kontrolować, więc kiedy te macki zostały uwolnione, nie wiedział, co się stanie. Ale ponieważ członkowie The Sparrow Academy byli szkoleni od tak młodego wieku, aby wykorzystywać swoje moce podczas walki, nowy Ben ma nad tym większą kontrolę. Jest to dla niego niezobowiązujący sposób, by zaznaczyć swoją wyższość.

W pierwszym montażu, w którym przedstawiamy członków The Sparrow Academy, widzimy nawet, jak używa swoich macek do palenia cygara i picia. To coś, co robi na imprezach i robi to bardzo swobodnie. Ma nad tym kontrolę i jest z tego bardzo dumny.

W 3. sezonie zobaczymy, jak po powstrzymaniu zagłady w 1963 roku Hargreevesowie wracają do domu i okazuje się, że nic nie jest takie, jak było. Ich miejsce zajęła The Sparrow Academy – na dzień dobry dochodzi do brutalnego starcia pomiędzy naszymi znajomymi, a nowymi bohaterami, którzy są inteligentni, stylowi i ciepli niczym góry lodowe. Szybko jednak się okazuje, że to starcie to najmniejszy problem dla obu stron. Tutaj znajdziecie wszystko o 3. sezonie "The Umbrella Academy".

The Umbrella Academy – premiera 3. sezonu 22 czerwca na Netfliksie

REKLAMA