Czy Mr. Big ma szansę pojawić się w 2. sezonie "I tak po prostu"? Sarah Jessica Parker mówi o trudnej sytuacji

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Sarah Jessica Parker przyznaje, że nie rozmawiała z Chrisem Nothem od momentu, w którym kilka kobiet oskarżyło go o molestowanie seksualne. Aktorzy prywatnie byli przyjaciółmi.

Pod koniec 2021 roku gwiazda "Seksu w wielkim mieście", aktor Chris Noth, został skarżony o molestowanie seksualne w dwóch oddzielnych, niepowiązanych ze sobą sytuacjach, o czym napisał 16 grudnia The Hollywood Reporter. Tydzień później pojawiły się trzy kolejne oskarżenia. Serialowa Carrie przyznała, że od tamtego czasu nie rozmawiali ze sobą.

Sarah Jessica Parker nie rozmawia z Chrisem Nothem

Zaraz po tych oskarżeniach Chris Noth został wycięty z serialu "I tak po prostu". Z finału usunięto ich wspólne sceny z Paryża, w których Carrie miała się pogodzić ze śmiercią Mr. Biga. Sarah Jessica Parker została zapytana w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, jak – jako producentka "I tak po prostu" – zareagowała na oskarżenia wobec Chrisa Notha.

– Nawet nie wiem, czy jestem gotowa o tym rozmawiać, ale nie sądzę... Nie reagowałam jako producentka. Powinnam nad tym popracować, bo ja po prostu... to jest po prostu...

Zapytana, czy rozmawiała z Chrisem Nothem od momentu oskarżenia o molestowanie, aktorka udzieliła krótkiej odpowiedzi: "Nie".

i tak po prostu sezon 2 chris noth mr. big czy wróci

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Wycięcie z serialu nie było jedyną konsekwencją, jaką w grudniu odczuł Chris Noth. Odsunęła się od niego agencja aktorska, a także stracił role w innych produkcjach. Chris Noth nie przyznał się do winy, twierdząc, że jednej z oskarżających go kobiet nawet nie zna. Od tamtego czasu aktor wycofał się z życia publicznego.

Nadal nie wiadomo, jak 2. sezon "I tak po prostu" odniesie się do całej sytuacji (przez chwilę jego produkcja stała pod znakiem zapytania). W 1. sezonie – nie licząc wyciętej sceny z finału – Carrie regularnie wspominała o Mr. Bigu. Trudno sobie wyobrazić, by z sezonu na sezon mogła nagle zapomnieć o miłości swojego życia.

Ale na to, jak scenarzyści zdecydują się poprowadzić historię dalej, musimy jeszcze poczekać. Na ten moment żadnych informacji o fabule, liczbie odcinków czy ewentualnej daty wejścia ekipy na plan. Możemy się jednak domyślać, że prace nad 2. sezonem "I tak po prostu" są na wczesnym etapie.

I tak po prostu jest dostępne na HBO Max

REKLAMA