Jeden z wątków z "Herogasmu" nie trafił do 3. sezonu "The Boys". Showrunner zdradza, czego nie zobaczymy

"The Boys" (Fot. Amazon)

3. sezon "The Boys" jest coraz bliżej, a wraz z nim prawdopodobnie jeden z najbardziej szalonych odcinków, "Herogasm". Showrunner zdradził jednak, że nie wszystko z komiksu trafiło do serialu.

W wypowiedziach twórców i obsady "The Boys" nieustannie przewija się wątek "Herogasmu", czyli superbohaterskiej orgii, którą zobaczymy w 3. sezonie. Niedawno aktorzy przyznali, że kręcenie straumatyzowało całą ekipę i nie są pewni, jak na odcinek zareagują fani. Tymczasem showrunner Eric Kripke powiedział, czego nie zobaczymy w odcinku.

The Boys – tego wątku z Herogasmu nie ma w serialu

W rozmowie z Entertainment Weekly showrunner wyjawił, że nie zobaczymy sceny stosunku seksualnego pomiędzy Homelanderem (Antony Starr) a Soldier Boyem (Jensen Ackles), która miała miejsce w komiksie.

– Kocham tę scenę i jest przezabawna, ale z wielu powodów, które wszystkie poznacie po obejrzeniu sezonu, ostatecznie po prostu nie pasowała. Rozmawialiśmy o tym. Kłóciła się z wieloma innymi rzeczami, które próbowaliśmy zbudować z Soldier Boyem. Niestety, ten wątek musiał odejść.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez The Boys (@theboystv)

W "Herogasmie" zobaczymy orgię superbohaterów, do którego dochodzi, kiedy cały świat jest przekonany, że ich ulubieńcy walczą przeciwko kosmitom. Kripke obiecuje, że szaleństwa nie zabraknie, ale mimo wszystko trochę żałuje, że scena nie znalazła się w serialu:

– Bardzo chciałbym zobaczyć, jak Soldier Boy i Homelander się pie***ą, ale niestety nie może się to zdarzyć w tym serialu z powodów, które wszyscy rozumieją.

Na brak atrakcji nie będziemy jednak narzekać – zwiastun obiecuje, że wraz z pojawieniem się Soldier Boya czeka nas jeszcze więcej krwawego szaleństwa. Karl Urban, czyli serialowy Butcher zresztą zdradził, że sztucznej krwi zabrakło już przy kręceniu trzeciego odcinka.

Pierwsze trzy odcinki 3. sezonu "The Boys" trafią na Amazona 3 czerwca – kolejne będą dodawane co tydzień. Z atrakcji czeka nas także odcinek musicalowy. Oprócz Jensena Acklesa do obsady dołączyli także Laurie Holden ("The Americans", "The Walking Dead") jako Crimson Countes oraz i Nick Wechsler ("Zemsta") w roli supka o pseudonimie Blue Hawk.

Premiera 3. sezonu The Boys 3 czerwca na Amazon Prime Video

REKLAMA