"Dom z papieru: Korea" – zobaczcie pełny zwiastun. Netflix obiecuje ogromny skok, który odmieni cały świat

"Dom z papieru: Korea" (Fot. Netflix)

Netflix podzielił się pełnym zwiastunem serialu "Dom z papieru: Korea". Zwiastun obiecuje dużo akcji charakterystycznej dla hiszpańskiego "Domu z papieru" i geopolityczny twist.

24 czerwca zadebiutuje "Dom z papieru: Korea", który jest następcą hiszpańskiego "Domu z papieru". Serial zabierze nas do alternatywnej rzeczywistości, w której Korea Południowa i Korea Północna zjednoczyły się. A główni bohaterowie są rozczarowani pustymi obietnicami dobrobytu, który nie nadszedł.

Dom z papieru: Korea – zobaczcie zwiastun serialu

W pierwszym teaserze zobaczyliśmy zapowiedź alternatywnego świata, w którym zanikają granice pomiędzy Koreą Południową i Północną. Pełny zwiastun to przybliżenie historii bohaterów i akcji, jaka nas czeka w koreańskiej wersji. Widzimy zebranie ekipy, przedstawienie im planu, a także zebranie sił policyjnych przed mennicą. Zapowiedziany jest także konflikt, do jakiego dojdzie w grupie złodziei.

Zwiastun zapowiada więc to, co doskonale znamy z oryginału, ale z geopolitycznymi zmianami, które mogą mieć ciekawy wpływ na fabułę. Wszystko oczywiście w charakterystycznych czerwonych strojach i maskach – tym razem zamiast Dalego bohaterowie noszą tradycyjną koreańską maskę Hahoe.

Nowego Profesora gra Yoo Ji-tae ("When My Love Blooms"), a w Berlina wcieli się Park Hae-soo ("Squid Game"). Na ekranie pojawiają się także Jun Jong-seo ("Call) jako Tokio, Jang Yoo-ju ("Trzy siostry") jako Nairobi, Kim Ji-hun ("The Flower of Evil), jako Denwer, Lee Won-jong ("Asurado") jako Moskwa, Hyun Woo-lee ("Moorim School") jako Rio, Kim Ji-hun ("Voice 4") jako Helsinki i Lee Kyu-ho ("Champion") jako Oslo. W rolach policjantów, którzy będą zajmować się sprawą napadu, występują Kim Yunjin ("Lost") oraz Kim Sung-O ("Piraci: Ostatni królewski skarb").

"Dom z papieru: Korea" to tylko zapowiedź koreańskiej ofensywy na Netfliksie. Platforma zainwestuje w 20 produkcji koreańskich w samym 2022 roku. Fani koreańskich seriali mają więc na co czekać.

Dom z papieru: Korea od 24 czerwca na Netfliksie

Dom Z Papieru Korea zwiastun Netflix

REKLAMA