Zobaczcie pierwszą minutę z 3. sezonu "The Umbrella Academy". A aktorzy obstawiają, która ekipa wygra

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Z okazji zbliżającej się premiery "The Umbrella Academy" Netflix udostępnił pierwszą minutę 3. sezonu serialu. A aktorzy porównują zdolności walki swoich bohaterów do ekipy The Sparrow Academy.

Połączenie nadchodzącej premiery 3. sezonu "The Umbrella Academy" z Geeked Weekiem może oznaczać tylko jedno: wysyp nowych informacji, wywiadów i klipów promocyjnych. Wczoraj dostaliśmy bohaterów wkraczających do hotelu Obsidian, a dzisiaj Netflix podzielił się pierwszą minutą z nadchodzącego sezonu.

The Umbrella Academy – scena otwierająca 3. sezon

Sezon 2 pozostawił nas w momencie, gdy bohaterowie stają twarzą w twarz z The Sparrow Academy, orientując się, że trafili do równoległej rzeczywistości. Co dalej? Okazuje się, że zaczniemy dokładnie od tego miejsca, w którym zakończyliśmy. Krótka scena pokazuje Klausa (Robert Sheehan), który jest przekonany, że Ben powinien go rozpoznać, drażni się więc z nim, jak zawsze to robił. Co szybko prowadzi do pierwszej potyczki pomiędzy dwiema ekipami.

The Umbrella Academy vs The Sparrow Academy

Na Geeked Week gościli także aktorzy, promując 3. sezon. Odpowiedzieli oni na pytanie, czy ich bohaterowie mają szansę wygrać ze swoimi numerycznymi odpowiednikami z The Sparrow Academy. Tom Hopper nie miał wątpliwości, ze walka byłaby wyrównana, jako że jego przeciwnik Marcus ma dokładnie taką samą moc: supersiłę. Aktor dodał jednak, że Marcus ma jedną przewagę: "Jest trochę szybszy niż ospały Luther".

Z kolei Diego musiałby zmierzyć się z Benem, który w ten wersji nosi numer 2. David Castañeda (Diego) zażartował, że Ben by wygrał, ale ze łzami w oczach: "On by wygrał, ale płakałby po tym". Justin H. Min (Ben) zupełnie się z tym nie zgodził: "Ja bym wygrał, a ty byś płakał".

Aktorzy uznali, że Allison grana przez Emmy Raver-Lampman ma duże szansie przeciwko Fei (debiutująca Britne Oldford), dzięki swojej mocy rozkazywania innym. Podczas gdy moc Fei ogranicza się "tylko" do rozkazywania ptakom. Walka pomiędzy Piatką (Aidan Gallagher) a Sloane (Genesis Rodriguez) także byłaby bliska, ponieważ Sloane manipuluje egrawitacją.

– Myślę, że Piątka raczej by rozbroił zagrożenie niż walczył. Upewniłby się, czy wy jesteście zagrożeniem, czy to bardziej sytuacja typu: "jesteśmy we własnym domu i nie spodziewaliśmy się gości". Myślę, że Piątka szybko zapoznałby się z sytuacją, zanim zacząłby zabijać ludzi – powiedział Aidan Gallagher.

Na tę wypowiedź zareagował ze śmiechem Tom Hopper, stwierdzając "twój bohater nigdy tego nie robi, on po prostu zabija" i upewniając się, czy Aidan Gallagher "oglądał ten sam serial".

W 3. sezonie serial odbiegnie od komiksów. Podniesiono także kategorię wiekową, co może oznaczać więcej wulgaryzmów, aktywność seksualną oraz brutalne sceny. Tutaj znajdziecie wszystko o 3. sezonie "The Umbrella Academy".

The Umbrella Academy – premiera 3. sezonu 22 czerwca na Netfliksie

REKLAMA