"The Umbrella Academy" wita w hotelu Obsidian. Zobaczcie klip zapowiadający 3. sezon serialu Netfliksa

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Już w tym miesiącu powrócimy do szalonego świata "The Umbrella Academy". Bohaterowie będą musieli odnaleźć się w innej rzeczywistości i nie będzie łatwo – zobaczcie klip z 3. sezonu!

22 czerwca na Netfliksie pojawi się długo wyczekiwany, 3. sezon "The Umbrella Academy". Pokazano już pełen zwiastun, a teraz z okazji Geeked Week możecie zobaczyć fragment nowych odcinków.

The Umbrella Academy – klip z 3. sezonu 

Jak wyjawił pierwszy teaser, część akcji 3. sezonu "The Umbrella Academy" ma rozgrywać się w hotelu Obsidian – i właśnie to miejsce widzimy w poniższym teaserze. Rodzeństwo do hotelu wprowadza Klaus (Robert Sheehan), który przy okazji informuje, że w hotelu gościło wielu znanych gości, jak Roosevelt, Stalin, Ghandi, Elvis czy dwie z sióstr Kardashian.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 3. sezonie "The Umbrella Academy" po powstrzymaniu zagłady w 1963 roku bohaterowie wracają do domu i okazuje się, że nic nie jest takie, jak było. Ich miejsce zajęła The Sparrow Academy – na dzień dobry dochodzi do brutalnego starcia pomiędzy naszymi znajomymi, a nowymi bohaterami, którzy są inteligentni, stylowi i ciepli niczym góry lodowe.

W 3. sezonie ponownie pojawią się Elliot Page jako Viktor, Tom Hopper jako Luther, David Castañeda jako Diego, Emmy Raver-Lampman jako Allison oraz Aidan Gallagher jako Numer 5. Serial ma odbiec od komiksów, zmieniono także kategorię wiekową, co może oznaczać więcej wulgaryzmów, aktywność seksualną oraz brutalne sceny. Tutaj znajdziecie wszystko o 3. sezonie "The Umbrella Academy".

The Umbrella Academy – premiera 3. sezonu 22 czerwca na Netfliksie

REKLAMA