Zobaczcie zapowiedź musicalowego odcinka "The Boys". Eric Kripke przyznaje, że on też uwielbia postać Kimiko

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

"The Boys" zaprezentowało zapowiedź 5. odcinka 3. sezonu, w którym widzimy fragmenty zapowiedzianego musicalu. A Eric Kripke zdradza także, jaki ma ulubiony wątek w serialu.

"The Boys" podzieliło się zapowiedzą 5. odcinka 3. sezonuu – "The Last Time to Look on This World of Lies" – w którym zobaczymy wątki musicalowe z udziałem Kimiko (Karen Fukuhara) i Frenchiego (Tomer Capone). Z kolei showrunner serialu Eric Kripke podzielił się swoim ulubionym wątkiem z 3. sezonu.

The Boys sezon 3 – teaser odcinka musicalowego

To, że będziemy mieli w tym sezonie odcinek musicalowy, wiadomo było od dłuższego czasu. Jednak po ostatnich wydarzeniach wiemy już trochę więcej – Kimiko ciężko ranna z winy Soldier Boya (Jensen Ackles) wyląduje w szpitalu, stąd sekwencje taneczne jej i Frenchiego dzieją się właśnie tam. Zapowiedź 5. odcinka dała nam kilka dodatkowych scen, a twórcy zapraszają widzów do przygotowania swoich "butów do tańca".

W rozmowie z Entertainment Weekly Tomer Capone i Karen Fukuhara przyznali, że nakręcenie tych scen to nie było łatwe zadanie.

– W moim prywatnym życiu lubię się ruszać i wyrażać swój rytm, ale nie jestem pewny, czy możesz nazwać to tańcem. Ale jeżeli coś jest w scenariuszu, to to zrobię – powiedział Tomer Capone.

Partnerująca mu na ekranie Karen Fukuhara powiedziała, że to były najtrudniejsze sceny, jakie nakręciła w 3. sezonie.

– Nie jestem do tego przyzwyczajona. Jeżeli nie znasz podstawowych ruchów, nie możesz wykonać choreografii. Więc to jest trudne.

The Boys sezon 3 – ulubiony wątek Erica Kripke

Z kolei w rozmowie ze Screen Rant showrunner serialu Eric Kripke zdradził, że wątek Kimiko w 3. sezonie jest jego ulubionym.

– Tak, to jeden z moich ulubionych wątków. Oglądamy, jak ona naprawdę rozkwita jako osobowość i naprawdę zaczyna wyrażać swoją własną sprawczość. Przez większość życia Kimiko robiła to, czego chcieli od niej inni ludzie. Było dla mnie ważne [żeby pokazać], że chociaż ona nie mówi w sensie dosłownym, to naprawdę ma swój głos, punkt widzenia i [własną] perspektywę. Świetnie jest to zrobić.

The boys sezon 3 Eric Kripke Karen Fukuhara

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Ale showrunner nie zachwyca się tylko wątkiem Kimiko, jak zauważa, nie byłoby to możliwe, gdyby nie umiejętności Karen Fukuhary.

– A Karen zasługuje na więcej uznania, niż dostaje, ponieważ wykonuje jeden z najlepszych występów aktorskich w telewizji. Wyzywam was, abyście wybrali moment, w którym nie rozumiecie w pełni, co dzieje się w głowie Kimiko – co ona myśli albo co czuje. I ona to robi bez wypowiedzenia żadnego choler**** słowa. To jest takie trudne, a Karen robi to bez trudu, to naprawdę jest zdumiewająca rzecz do oglądania.

Eric Kripke wyjaśnił także, dlaczego zmienił wątek Hughiego, który jest zachwycony posiadaniem mocy. Równocześnie serial został oskarżony o nienawiść do facetów, a "fani" są wkurzeni na sceny z ekspozycją męskiej nagości. Kontrowersje wywołała zwłaszcza szalona scena seksu z Termitem.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA