Czy "Chirurdzy" mogą przetrwać odejście Ellen Pompeo? Serialowy Jackson Avery komentuje taką możliwość

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Czy "Chirurdzy" mają szanse przetrwać bez Ellen Pompeo grającą Meredith Grey? Aktor Jesse Williams zastanawiał się, czy serial poradzi sobie bez głównej aktorki.

Chociaż przez te wszystkie lata obsada "Chirurgów" zmieniała się, grająca Meredith Grey Ellen Pompeo była zawsze sercem i pewną stałą, na jaką widzowie serialu mogli liczyć. Jednak aktorka zaczyna powoli mówić o odejściu i nic w tym dziwnego: za nią 18 sezonów, a finał sezonu był równocześnie 400. odcinkiem serialu. Serial został przedłużony na 19. sezon, a ABC chce zrobić także 20. Tylko czy będzie w nim jeszcze Meredith?

Chirurdzy – czy serial przetrwa odejście Ellen Pompeo?

Aktor Jesse Williams, który w "Chirurgach" wciela się w Jacksona Avery'ego, skomentował w wywiadzie dla Access Hollywood, czy serial ma szansę trwać dalej bez Ellen Pompeo.

– Nie mam pojęcia. To byłby inny serial, ona jest sercem tego serialu, ona jest Grey, więc mało prawdopodobne. Ale znowu, ja tu już nie pracuję, więc to nie ma znaczenia, co myślę.

Chirurdzy Ellen Pompeo Jesse Williams odejście

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Jesse Williams pojawił się w finale 18. sezonu "Chirurgów" – po tym jak w w 17. sezonie jego bohater razem z April przenieśli się do Bostonu. Fani mają dużą nadzieję, że para dostanie swój spin-off. Tymczasem Ellen Pompeo nie ukrywa zmęczenia graniem Meredith Grey. Nie wie, czy serial może istnieć bez jej bohaterki, ale uważa, że warto spróbować.

– [Serial] jest inspiracją dla wielu pokoleń pracowników służby zdrowia. Więc myślę, że dla młodych ludzi jest to naprawdę dobra rzecz, i postaramy się, aby było to kontynuowane dla młodych ludzi, niekoniecznie ze mną, aby by było kontynuowane także poza mną.

Aktorka nie ma jednak jeszcze odpowiedzi na to, czy granie jej bohaterki mógłby przejąć ktoś inny (co jest bardzo mało prawdopodobne), czy może serial zostanie tak przepisany, by ktoś inny stał się główną postacią. W Polsce fani serialu (wreszcie!) znajdą wszystkie 18 sezonów "Chirurgów" na platformie Disney+.

Chirurdzy – wszystkie sezony dostępne na Disney+

REKLAMA