Tomer Capone żałuje, że Frenchiego ominął "Herogasm". Aktor mówi, czego oczekuje po 4. sezonie "The Boys"

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

W 3. sezonie "The Boys" zobaczyliśmy pokręcony odcinek o tytule "Herogasm", jednak na imprezie zabrakło Frenchiego. Grający go Tomer Capone nie ukrywa, że tego żałuje.

Za nami finał 3. sezonu "The Boys" – a wcześniej nie brakowało akcji i szalonych wydarzeń, z Herogasmem na czele. W odcinku zarówno Butcher (Karl Urban), jak i MM (Laz Alonso) mówili, że Frenchie zawsze chciał zobaczyć imprezę supków i szkoda, że go tam nie ma. Jak się okazuje, grający go Tomer Capone także żałuje.

The Boys sezon 3 – Tomer Capone o Herogasmie

Frenchie miał własne problemy, z którymi musiał się uporać, ale mimo wszystko Tomer Capone powiedział, że i tak żałował braku obecności bohatera podczas Herogasmu.

– Czytam scenariusz i czytam o "Herogasmie", czytam dalej, a Frenchiego tam nie ma. I właśnie wtedy zaczynam przeklinać po francusku, czytając scenariusz (śmiech). I myślę sobie, że napiszę [showrunnerowi] Erikowi Kripkemu maila. I to jest typowy Frenchie wychodzący ze mnie. Nie wiem. Wciąż się z tym nie pogodziłem, wciąż się z tym nie pogodziłem. Wiele osób mi współczuło, że Frenchiego tam nie było, więc to, co chcę powiedzieć – ludzie, dziękuję wam. Naprawdę pomogliście mi poradzić sobie z tym, że przegapiłem "Herogasm" – powiedział w rozmowie z Digital Spy.

the boys sezon 3 frenchie herogasm

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Pod koniec sezonu Frenchie postawił się Butcherowi i wszystko wskazuje na to, że w 4. sezonie "The Boys" będzie naprawdę interesująco. Co na to Capone?

– Wiesz co? Muszę być szczery. Jestem niespokojny, jestem podekscytowany i cieszę się tak samo jak wy czy fani, którzy pytają siebie – co dalej? Słuchaj, stary, dla mnie otrzymanie scenariusza jest jak prezent świąteczny, którego nigdy nie dostanę. Bo nie obchodzę świąt. Jestem Żydem. To jak pakowanie prezentu. Nie chcę nawet psuć tego, co Mikołaj ma w zanadrzu na 4. sezon dla Frenchiego.

W jednym z wywiadów Erik Kripke powiedział, kto powróci w 4. sezonie, a kto odszedł na dobre. Showrunner zapowiedział także, że ogromne znacznie w nowych odcinkach będą miały wybory małego Ryana. A kiedy zobaczymy kolejny sezon? Nieoficjalnie wiadomo, że ekipa "The Boys" już niedługo wraca na plan zdjęciowy.

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA