Hannah Dodd przejmie rolę Franceski w 3. sezonie "Bridgertonów". Aktorka mówi, czego chce dla bohaterki

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Do tej pory postać Franceski nie miała okazji zabłysnąć w serialu, ale być może zmieni się to w 3. sezonie "Bridgertonów". Hannah Dodd opowiedziała co nieco o swojej bohaterce.

Ekipa serialu "Bridgertonowie" niedawno rozpoczęła zdjęcia do 3. sezonu. Na pierwszym planie zobaczymy Penelope (Nicola Coughlan) i Colina (Luke Newton), ale być może więcej czasu ekranowego otrzyma także kolejna z sióstr Bridgerton – Francesca. A przynajmniej na to liczy Hannah Dodd.

Bridgertonowie sezon 3 – będzie więcej Franceski?

W maju poinformowano, że grająca Francescę Ruby Stokes odeszła z obsady i zastąpi ją Hannah Dodd. Widzowie mogą znać młodą aktorkę z roli w serialu stacji Liftime "Flowers in the Attic: The Origin". Hannah Dodd rozmawiała z TVLine o nadziejach, jakie ma wobec swojej postaci w "Bridgertonach".

– Jestem taka podekscytowana. Wszyscy byli tacy mili. Chcę po prostu dobrze wykonać swoją pracę. Bardzo podobała mi się historia Colina i Penelope, więc naprawdę nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak to się przełoży na naszą wersję.

bridgertonowie sezon 3 francesca

"Flowers in the Attic: The Origin" (Fot. Lifetime)

Aktorka przeczytała całą serię, na podstawie której powstał serial Netfliksa – Dodd specjalnie zaczęła jednak od książki opowiadającej o Francesce o tytule "Grzesznik nawrócony". Skąd ta decyzja?

– Nie wiedziałam, w co się wpakowałam, ale musiałam to jak najszybciej przeczytać. To tak piękna książka, a ona [Francesca] jest tak piękną postacią. Naprawdę nie mogę uwierzyć, że dostanę możliwość zagrania jej. Wiem, co myślą o niej również ludzie, więc zamierzam zrobić wszystko co w mojej mocy, żeby wypaść jak najlepiej.

Nie wiadomo, jak dużą rolę odegra Francesca w 3. sezonie "Bridgertonów" – prawdopodobnie jednak wysunie się na pierwszy plan dopiero, gdy nadejdzie jej pora na przejęcie pałeczki głównej bohaterki.

Tymczasem na planie 3. sezonu "Bridgertonów" są już Jonathan Bailey i Simone Ashley, którzy ostatnio zachwycili fanów wspólnym zdjęciem. Anthony i Kate wrócą na nasze ekrany, jednak już tylko na drugim planie.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA