Zdjęcia zza kulis 3. sezonu "Bridgertonów". Zobaczcie, jak prezentuje się Hannah Dodd w roli Franceski

Hannah Dodd w "Anatomii skandalu" (Fot. Netflix)

Dzięki zdjęciom zza kulis 3. sezonu "Bridgertonów" możemy podejrzeć, jak Hannah Dodd prezentuje się w roli Franceski. Zobaczcie aktorkę w stroju z epoki w towarzystwie obsady serialu.

W maju ogłoszono, że grająca do tej pory Francescę Ruby Stokes odchodzi z obsady serialu "Bridgertonowie", a jej miejsce zajmie Hannah Dodd ("Anatomia skandalu"). Dzięki zakulisowym zdjęciom, jakie pojawiły się w sieci, możemy po raz pierwszy zobaczyć, jak prezentuje się Hannah Dodd w otoczeniu serialowych Bridgertonów.

Bridgertonowie sezon 3 – Hannah Dodd jako Francesca

Hannah Dodd została zauważona na planie 3. sezonu "Bridgertonów" w otoczeniu całej serialowej rodziny. Aktorzy zostali przyłapani podczas kręcenia scen przed domem Bridgertonów. Aktorkę widać w obecności m.in. Jonathana Baileya i Simone Ashley, którzy powracają do serialu w drugoplanowych rolach.

Hannah Dodd w czerwcowej rozmowie z TVLine powiedziała, że pierwsze, co zrobiła po otrzymaniu roli, to przeczytanie książki poświęconej Francesce.

– Nie wiedziałam, w co się wpakowałam, ale musiałam to jak najszybciej przeczytać. To tak piękna książka, a ona [Francesca] jest tak piękną postacią. Naprawdę nie mogę uwierzyć, że dostanę możliwość zagrania jej. Wiem, co myślą o niej również ludzie, więc zamierzam zrobić wszystko co w mojej mocy, żeby wypaść jak najlepiej.

Nie wiadomo, jak dużą rolę odegra Francesca w 3. sezonie serialu, ale możemy być pewni, że prędzej czy później bohaterka wysunie się na pierwszy plan – tym bardziej że jest lubiana wśród czytelników książek. A dlaczego Ruby Stokes zrezygnowała z roli Franceski? Aktorka gra główną rolę w innym serialu Netfliksa, "Lockwood & Co.", i nie była w stanie połączyć harmonogramów obu seriali.

– Kocham Francescę, ale straciliśmy ją w połowie 2. sezonu. Po wyczerpaniu wszystkich innych możliwości niestety musiała odejść z przyczyn od nas niezależnych. Być może w 3. sezonie się uda – tłumaczył showrunner Chris Van Dusen.

Tymczasem ekipa serialu intensywnie pracuje na planie. Poza Hannah Dodd na zdjęciach zza kulis możemy zobaczyć całą rodzinę Bridgertonów: Anthony'ego i Kate, Benedicta (Luke Thompson), Colina, Violet (Ruth Gemmell), Hyacinthę (Florence Hunt), Eloise (Claudia Jessie) i Gregory'ego (Will Tilston).

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA