Zdjęcie zza kulis 19. sezonu "Chirurgów" przedstawia nowych rezydentów. Zobaczcie, jak się prezentują!

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Jesienią stacja ABC zacznie emisję 19. sezonu serialu "Chirurdzy". Nie zabraknie nowych bohaterów, a w sieci właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie. Jak prezentują się rezydenci chirurgii?

Nowy, już 19. sezon serialu "Chirurdzy" przedstawi nam nowych bohaterów. W nadchodzącym sezonie poznamy piątkę rezydentów chirurgii, z których każdy będzie zmagać się z własnymi problemami. Nim będziemy mogli oglądać ich perypetie – zobaczcie ich pierwsze zdjęcie.

Chirurdzy sezon 19 – nowi aktorzy na zdjęciu 

Do obsady serialu dołączyli Harry Shum Jr.  ("Glee") jako Daniel, Adelaide Kane ("Nastoletnia Maria Stuart") jako Jules Milln, Nico Terho jako Lucas Adams, Midori Francis ("Seksualne życie studentek"), która zagra bohaterkę o imieniu Mika Yasuda oraz Alexis Floyd ("Kim jest Anna?") jako Simone Griffin.

James Pickens Jr., który w "Chirurgach" wciela się w postać doktora Richarda Webbera, wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie z młodymi aktorami i poprosił by ciepło powitać nowych członków obsady.

– Przywitajmy gorąco nowych stażystów w rodzinie "Chirurgów", którzy są podekscytowani 19. sezonem

Jedni przychodzą, a inni być może szykują się do odejścia. Niedawno ogłoszono, że gwiazda serialu Ellen Pompeo pojawi się w ograniczonej liczbie odcinków, aktorka także niedawno skrytykowała serial za "kaznodziejstwo".

– Myślę, że gdybym miała jakieś pragnienie, to szczerze, byłoby to mniej swego rodzaju kaznodziejstwa na odcinek. To jest tak: robimy odcinek o, powiedzmy... Przestępstwa z nienawiści przeciwko Azjatom to jeden z [tematów] odcinków, jakie zrobiliśmy w ostatnim sezonie, i był on naprawdę poruszający. Myślę, że chciałabym zobaczyć, jak dzieje się to wszystko bardziej subtelnie i na przestrzeni czasu. Wiesz, konsekwentnie, a mniej w sposób, gdzie walą cię tym po głowie przez godzinę, a potem nigdy więcej o tym nie mówimy.

Ellen Pompeo już od dłuższego czasu wprost mówi, że namawia twórców i stację do zakończenia serialu – ale na razie bez skutku, bo władzom stacji ABC marzy się i 20. sezon serialu.

Na ten moment nie wiadomo kiedy 19. sezon "Chirurgów" będzie mieć premierą w Polsce, ale wszystkie dotychczasowe sezony są dostępne na platformie Disney+.

Chirurdzy sezon 19 – premiera 6 października w USA

REKLAMA