Pamiętacie scenę z Termitem z 3. sezonu "The Boys"? Scenografia robi wrażenie – zobaczcie zdjęcia zza kulis

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

"The Boys" jest znane z brutalności i scen, których zdecydowanie nie można określić mianem "familijnych". Przykładem jest szokująca scena z Termitem – jak ją kręcono?

W 1. odcinku 3. sezonu "The Boys" pt. "Payback" pokazano nietypową scenę seksu, w której Termit (Brett Geddes) zmniejszył się, by wejść do środka penisa swojego partnera. Tuż po premierze tego odcinka aktor podzielił się fotką zza kulis, a teraz parę zdjęć pojawiło się na twitterowym profilu serialu.

The Boys sezon 3 – kulisy sceny z Termitem

Na oficjalnym profilu serialu na Twitterze dodano kilka zdjęć zza kulis tej nietypowej sceny. Na fotkach widzimy m.in. model ogromnej główki penisa oraz wielki worek z proszkiem mającym przypominać kokainę.

Właśnie po to przyszedłeś dziś na Twittera... Kulisy sceny z gigantycznym, sztucznym penisem i największej na świecie torby z koką.

Showrunner serialu Eric Kripke wyznał, że wymyślając scenę, inspirował się szalonymi teoriami fanów Marvela, którzy mieli pomysł jak Ant-Man (Paul Rudd) mógłby sam pokonać Thanosa.

– Craig Rosenberg napisał scenariusz i zasługuje, by wziąć na siebie większość winy za to. To ewoluowało w pokoju scenarzystów i ewolucja tej sceny zaczęła się od: "Potrzebujemy, żeby Chłopcy walczyli z supkiem". Więc następnie zapytaliśmy, jakich wielkich superbohaterskich rzeczy jeszcze nie robiliśmy. Ktoś powiedział: "Nie robiliśmy jeszcze Ant-Mana". A ktoś inny dodał: "Jest mem, w którym Ant-Man wspina się po tyłku Thanosa i rozrywa go od środka. Więc powinniśmy zrobić to. Powinniśmy dać widzom to, czego Marvel dać im nie mógł". Wtedy ktoś inny podniósł rękę i powiedział: "Czy my już nie zrobiliśmy eksplozji tyłka"?. Rzeczywiście to zrobiliśmy w 1. sezonie z Przejrzystym, co było zabawne.

Niedawno ogłoszono, że ekipa zaczęła prace na planie 4. sezonu "The Boys", a serialowy Deep dodał zdjęcie zza kulis. Co czeka nas w nowych odcinkach? Eric Kripke zapowiedział, że nie zabraknie nowych bohaterów.

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA