"The Boys" znów są w grze. Ekipa rozpoczęła zdjęcia do 4. sezonu serialu – zobaczcie fotkę zza kulis

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Trwają intensywne prace nad 4. sezonem "The Boys" i chociaż na ten moment nie wiadomo, kiedy zobaczymy nowe odcinki, to informacji nie brakuje. Zobaczcie zdjęcia zza kulis.

Prace nad 4. sezonem "The Boys" nie zwalniają, a ekipa serialu co jakiś czas informuje, co słychać na planie i co czeka nas w kolejnych odcinkach. Ekipa prawdopodobnie rozpoczęła już kręcenie, a serialowy Deep podzielił się zdjęciami zza kulis.

The Boys sezon 4 – ekipa wraca na plan

Chace Crawford podzielił się dwoma zdjęciami zza kulis, na których pozuje wraz z Antonym Starrem, serialowym Homelanderem. Jak widać, obu aktorom dopisywał humor, a podpis wskazuje, że byli w podróży.

Podróż. Ciekawe, co to oznacza...

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Antony Starr (@toni.starr)

Wypowiedzi ze strony twórców i ekipy sugerują, że czeka nas naprawdę emocjonujący sezon. W jednym z wywiadów Erik Kripke powiedział kto powróci w 4. sezonie, nie zabraknie także nowych bohaterów. W sieci krążą również fanowskie teorie – według jednej z nich to Ryan będzie nowym złoczyńcą. Sam showrunner zapowiedział, że ogromne znacznie będą miały wybory małego Ryana:

 – Idąc do przodu, Ryan jest ważną częścią [tej historii]. Obaj, Butcher i Homelander, mają bardzo dobre powody, by o niego walczyć, ponieważ stawka nie mogła być wyższa. Jeżeli Ryan pójdzie drogą Homelandera, wtedy mamy dwóch Homelanderów na świecie, a to jest koszmar dla planety. Jeżeli Butcher zdoła przeciągnąć Ryana w stronę światła, wtedy prawdopodobnie ma najlepszą broń przeciwko Homelanderowi. To zawsze był serial o rodzinie, więc jeżeli 3. sezon był o ojcach, to myślę, że ma to sens, że 4. sezon jest o synach.

Tymczasem w sieci  pojawił się pierwszy materiał zza kulis spin-offu "The Boys". Serial "Gen V" ma opowiadać o college'u dla supków i możemy liczyć na crossovery.

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA