Mniej Ellen Pompeo w "Chirurgach". Koledzy bronią jej decyzji, są też nowe informacje o obsadzie 19. sezonu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Niedawno zapowiedziano, że w 19. sezonie "Chirurgów" będzie mniej Ellen Pompeo. Koledzy z planu bronią decyzji aktorki, a w sieci pojawiły się informacje, kto powróci w jakim wymiarze.

"Chirurdzy" powrócą z 19. sezonem serialu 19 października. Poznamy nowych bohaterów, którzy będą młodymi rezydentami, za to na ekranie będzie mniej Meredith. Ogłoszono, że Ellen Pompeo pojawi się w ograniczonej liczbie odcinków, co wzbudziło niezadowolenie wśród fanów.

Chirurdzy – koledzy z planu bronią Ellen Pompeo

Kevin McKidd (serialowy doktor Owen Hunter) wypowiedział się na temat decyzji Ellen Pompeo w rozmowie z E! News' Daily Pop. On i reszta obsady podkreślają, że nikt nie ma do niej pretensji.

– Ellen była kapitanem tego statku przez te wszystkie lata i wkrótce [sama] zacznie produkować, więc musiała zrobić na to miejsce w swoim harmonogramie. Fakt, że nie odchodzi z serialu, a jedynie nieco zmniejszy swój udział – moim zdaniem to jest piękne i pokazuje, że ona wciąż kocha serial.

Podobnego zdania jest Jesse Williams, który także odniósł się do sytuacji i podkreślił, że Pompeo pracowała naprawdę ciężko.

– Ta kobieta pracowała tak ciężko przez cały rok, każdego roku, przez ostatnie 20 lat budując tę markę na globalną skalę. Zasługuje na wszelki czas wolny, jaki dostaje – powiedział w rozmowie z Extra.

chirurdzy sezon 19 ellen pompeo

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Chirurdzy sezon 19 – kto z obsady powróci?

A którzy bohaterowie powrócą i w jakim wymiarze? Według informacji TVLine w 19. sezonie "Chirurgów" w stałych rolach zobaczymy ponownie Chandrę Wilson (Bailey) i Jamesa Pickensa, Jr. (Richard), Kevina McKidda (Owen) i Kim Raver (Teddy). Powrócą także Kelly McCreary (Maggie), Anthony Hill (Winston), Camilla Luddington (Jo), Chris Carmack (Link) oraz Jake Borelli (Schmitt).

Powróci również Caterina Scorsone jako Amelia. Aktorka niedawno pochwaliła scenariusz premiery 19. sezonu i podkreśliła, że wszyscy są pełni energii do działania.

Uczę się kwestii do 1. odcinka 19. sezonu. Już tu jest. Będą aktualizacje. Klasyczna obsada jest gotowa i pełna energii. Nowa obsada jest ekscytująca i wspaniała. Wewnątrz i na zewnątrz. Zaczynamy – napisała na swoim profilu na Twitterze.

"Chirurdzy" są dostępni w Polsce na platformie Disney+, ale na ten moment nie wiadomo, kiedy 19. sezon będzie miał swoją polską premierę.

Chirurdzy sezon 19 – premiera 6 października w USA

REKLAMA