Zobaczcie zapowiedź 19. sezonu "Chirurgów" – nowi rezydenci, wyzwania, kłopoty i znacznie mniej Meredith

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Gotowi na powrót do szpitala Grey Sloan? 19. sezon "Chirurgów" startuje za granicą w październiku, a w sieci właśnie pojawiła się zapowiedź przedstawiająca nowych rezydentów.

"Chirurdzy" powrócą 19 października z 19. sezonem, przy czym na razie jest tylko amerykańska data premiery. Niedawno krótko przedstawiono nowych bohaterów, a teraz pokazano zapowiedź tego, co nas czeka.

Chirurdzy sezon 19 – zobaczcie zwiastun

W zapowiedzi widzimy, jak Meredith (Ellen Pompeo) wita w Grey Sloan grupę rezydentów. Nowi aktorzy opowiadają o swoich bohaterach, pokazano również sporo przebitek z nowych odcinków. Do obsady dołączyła m.in. Adelaide Kane ("Nastoletnia Maria Stuart") jako Jules Millin. Bohaterka, która została wychowana przez uzależnionych od narkotyków artystów/hipisów i zawsze musiała być jedyną dorosłą osobą w rodzinie, ma nawiązać relację z Linkiem (Chris Carmack).

Do obsady dołączyli także Harry Shum Jr.  ("Glee") jako dowcipny i inteligentny Daniel, który zmaga się z problemem w rodzinie; Nico Terho jako Lucas Adams, który jest zdeterminowany, by udowodnić rodzicom, że może być prawdziwym chirurgiem; Midori Francis ("Seksualne życie studentek") jako Mika Yasuda, środkowe dziecko z ośmiorga rodzeństwa, które przywykło do bycia pomijanym i niedocenianym; oraz Alexis Floyd ("Kim jest Anna?") jako Simone Griffin, osiągająca wysokie wyniki młoda kobieta, która dorastała w Seattle, ale nigdy nie chciała pracować w Grey Sloan z powodu bolesnej osobistej historii związanej ze szpitalem.

Perypetie nowych postaci z pewnością będą ważnym wątkiem, tymczasem na dalszy plan zejdzie postać Meredith – ogłoszono, że Ellen Pompeo pojawi się w ograniczonej liczbie odcinków. Wielu fanów negatywnie podeszło do tej wiadomości, ale koledzy z obsady wypowiedzieli się w obronie jej decyzji.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy 19. sezon "Chirurgów" będzie dostępny w Polsce. Dotychczasowe serie można oglądać na platformie Disney+.

Chirurdzy sezon 19 – premiera 6 października w USA

REKLAMA