Zobaczcie zwiastun 3. odcinka "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy". Elf Arondir zmierzy się z orkami

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" (Fot. Amazon)

Zobaczcie zapowiedź 3. odcinka serialu "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy". Elf Arondir będzie miał duży problem z orkami, a Galadriela i Halbrand dopłyną do celu.

W piątek 9 września zobaczymy 3. odcinek serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". W sieci pojawił się zwiastun zapowiadający nadchodzące wydarzenia.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy odcinek 3 – zwiastun

W 3. odcinku zobaczymy, gdzie orkowie porwali Arondira (Ismael Cruz Cordova) i czy elfowi uda się uciec z niewoli. Problemy mają także rodzice Nori (Markella Kavenagh) – przez uszkodzoną nogę Largo (Dylan Smith) rodzina zostanie w tyle za zmieniającymi miejsce pobytu pozostałymi harfootami. Z kolei Galadriela (Morfydd Clark) i Halbrand (Charlie Vickers) po podróży w ładowni statku w końcu docierają do tajemniczego miejsca, w które zostali zabrani.

Tymczasem fani snują teorie o bohaterach serialu. Największą zagadką jest Halbrand, choć fani mają kilka pomysłów, kim mógłby być. Nie mniej teorii jest odnośnie tajemniczego mężczyzny z meteorytu. Fani domyślają się również, kogo zobaczyła Galadriela w finale 2. odcinka.

Nadal trwają też zaciekłe dyskusje na temat obsady serialu, w które ostatnio zaangażował się Neil Gaiman, stając w obronie czarnoskórych hobbitów. Swojej bohaterki i scen akcji z nią w roli głównej musiała także bronić Morfydd Clark.

– Jest fragment, w którym Tolkien opisuje Galadrielę, jak ta wiąże swoje włosy w koronę z warkoczem, gdy idzie na bitwę. Pomyślałam, że wow, to otwiera bardzo wiele [możliwości]. A także, że Tolkien zmienił swoje pomysły na temat Galadrieli, co uczyniło ją bardziej interesującą. Wpadłam w obsesję na punkcie tego, dlaczego Tolkien potrzebował Galadrieli w tamtym momencie? On jakby zakochał się w niej bardziej, myślę, że z wiekiem, i dlatego jej postać jest płynna.

Zaraz po premierze Amazon pochwalił się rekordowym wynikiem "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy". Dwa pierwsze odcinki w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery serialu oglądało 25 mln widzów na całym świecie – przy czym nie podano, czy jest to liczba widzów, którzy obejrzeli jakąś część czy też dwa odcinki w całości. Na pewno jednak jest to największa premiera w historii Amazona.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – nowe odcinki co piątek na Amazon Prime Video

REKLAMA