Jaki będzie 3. sezon "Emily w Paryżu"? Serialowy Gabriel zapowiada dużo szaleństw i zdradza, kiedy koniec zdjęć

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Jesteście ciekawi, co słychać w świecie "Emily w Paryżu"? Ekipa wciąż pracuje na planie 3. sezonu, ale serialowy Gabriel właśnie zdradził kilka smaczków. Czego możemy się spodziewać?

W 2. sezonie "Emily w Paryżu" życie głównej bohaterki skomplikowało się jeszcze bardziej, a zwłaszcza w strefie uczuciowej. Jeśli ktokolwiek miał nadzieję, że w 3. serii będzie spokojniej – raczej lepiej na to nie liczyć. Serialowy Gabriel zapowiada, że czeka nas jazda bez trzymanki. A kiedy zakończą się zdjęcia?

Emily w Paryżu sezon 3 – kiedy koniec zdjęć?

Lucas Bravo promuje swój nowy film "Ticket to Paradise", w którym gra u boku m.in. Julii Roberts i George'a Clooneya, ale w rozmowie z  Radio Times powiedział co nieco na temat 3. sezonu hitu Netfliksa.

Wciąż kręcimy. Byłem tam dwa dni temu przed przyjazdem do Londynu – prosto z planu poszedłem na Eurostara [pociąg z Paryża do Londynu]. Skończymy pod koniec miesiąca.

emily w paryżu sezon 3 lucas bravo

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

A co czeka nas w 3. sezonie "Emily w Paryżu? Część akcji serialu będzie rozgrywać się w Londynie, a zgodnie ze słowami Bravo niesamowitych wydarzeń w życiu Emily nie zabraknie.

– To też będzie szalony sezon, dość intensywny!

Emily (Lily Collins) w finale 2. sezonu stanęła przed dwoma wyborami – widzowie zastanawiają się, którego chłopaka powinna wybrać bohaterka, ale pojawiły się też komplikacje w jej życiu zawodowym. Przypomnijmy, Emily otrzymała ofertę pracy od Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu) co oznaczałoby, że zostanie we Francji na dłużej.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy zobaczymy 3. sezon serialu – w oczekiwaniu na dalsze wieści możecie przeczytać, dlaczego Lucas Bravo nie znosi sławy.

Serial Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA