Dramaty: 30 najlepszych odcinków 2014 roku

"The Good Wife" (5x15 - "Dramatics, Your Honor")

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)


Marta Wawrzyn: Mam pewne wątpliwości, czy to rzeczywiście od początku do końca najlepszy zeszłoroczny odcinek "Żony idealnej" – były jeszcze lepsze! - ale na pewno to odcinek, który miał największą siłę rażenia, bo wziął nas z zaskoczenia i rozbił nam serca na malutkie kawałki. Pamiętam, jak zbiorowo przeżywaliśmy to, co się wtedy wydarzyło, przed dobrych kilka tygodni i pamiętam też, jak odebrałam telefon z pytaniem, czy chciałabym może wziąć udział w wywiadzie z Joshem Charlesem, sprawcą tego całego nieszczęścia. Jeśli jeszcze nie czytaliście wywiadu, znajdziecie go tutaj. Josh okazał się świetnym rozmówcą i kiedy już otrząsnęłam się z szoku, zrozumiałam, że podjął rozsądną decyzję, która na dodatek wyszła na dobre serialowi.

Ale chyba jeszcze nigdy w moim serialowym życiu nie przeżyłam takiego zaskoczenia (choć, szczęście w nieszczęściu, już wcześnie rano dowiedziałam się z Twittera, co mniej więcej mnie czeka, dzięki czemu nie padłam trupem razem z wiecie kim, oglądając ten odcinek), jeszcze nigdy świat z ekranu tak bardzo nie pomieszał mi się z prawdziwym i jeszcze nigdy nie napisałam tak emocjonalnej recenzji jak ta. W zasadzie trudno to nazwać recenzją, to był jakiś marny zapis tych wszystkich szalonych emocji, które pojawiły się tamtego dnia i z którymi kompletnie nie wiedziałam, co zrobić. Uff... Takie rzeczy tylko w "Żonie idealnej"!

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,