2. sezon serialu "Ty" coraz bliżej! Aktorzy już wrócili do pracy – zobaczcie pierwsze zdjęcia

"Ty" (Fot. Lifetime)

Nadworny stalker Netfliksa wróci już wkrótce w 2. sezonie hitowego serialu. Platforma pokazała zdjęcia z pierwszego czytania scenariusza nowych odcinków serialu "Ty".

Serial "Ty", który Netflix odkupił od stacji Lifetime i przedłużył na kolejny sezon, stał się niespodziewanym hitem platformy, gromadząc miliony widzów na całym świecie. Nawet jeśli liczby podane przez Netfliksa mogły być trochę zawyżone, serwis i tak spieszy się z dostarczeniem fanom nowych odcinków, a obsada już za chwilę wróci na plan produkcji.

Na razie Netflix podzielił się zdjęciami z pierwszego czytania scenariuszy 2. sezonu "Ty". A na nich Joe Goldberg we własnej osobie, czyli Penn Badgley w towarzystwie dwóch ekranowych partnerek: Ambyr Childers grającej Candace oraz Victorii Pedretti debiutującej w 2. sezonie jako Love Quinn. O postaci Pedretti z niekonwencjonalnym imieniem wiemy już, że ma być kompletnym przeciwieństwem Beck (Elizabeth Leil) z 1. sezonu.

A co wydarzy się w nowych odcinkach? Joe przeprowadzi się z Nowego Jorku do Los Angeles i tam właśnie spotka Love Quinn, która okaże się dla niego bratnią duszą. Twórczyni serialu Sera Gamble zapowiedziała także, że 2. sezon "Ty" rozwinie wątki z poprzedniej serii, których nie było w książkowym oryginalnie. Premiery możemy spodziewać się prawdopodobnie jesienią.

"Ty" dostępne jest na Netfliksie. 2. sezon w 2019 roku.

REKLAMA