Tańce na planie 5. sezonu "Lucyfera". Zobaczcie, jak bawią się Chloe i Maze w klipie zza kulis serialu

Aimee Garcia wrzuciła do social mediów wideo zza kulis 5. sezonu "Lucyfera". Możecie w nim zobaczyć serialowe bohaterki imprezujące w klubie Lux.

Aimee Garcia, która powróci w 5. sezonie "Lucyfera" jako Ella Lopez, wrzuciła na Twittera wideo zza kulis. Są w nim zmontowane różnego rodzaju tańce serialowej ekipy, ale nie tylko. Główna atrakcja to scena z jednego z nowych odcinków.

Lucyfer – klip z 5. sezonu. Tańce w klubie Lux

Klip zawiera fragment imprezy w klubie Lux. Maze (Lesley-Ann Brandt) i Chloe (Lauren German) tańczą na parkiecie, przy czym pani detektyw wygląda, jakby trochę tutaj nie pasowała. Co w jej przypadku jest zrozumiałe. Jest też scena z Amenadielem (D.B. Woodside), który łączy etat menedżera Lux z byciem tatusiem – jak widać dosłownie. A do tego mnóstwo zakulisowych wygłupów obsady serialu.

Już wcześniej pojawiły się informacje, że w 5. sezonie "Lucyfera" szykuje się babskie wyjście do klubu. Akcja nowych odcinków rozpocznie się kilka miesięcy po tym, jak Lucyfer (Tom Ellis) wrócił do piekła. Chloe Decker topi smutki w alkoholu, imprezując w towarzystwie Maze i starając się zapomnieć o tym, że Diabeł we własnej osobie złamał jej serce.

5. sezon "Lucyfera" będzie składać się z 16 odcinków, podzielonych na dwie części. Wśród atrakcji czekających na fanów znajduje się odcinek musicalowy w klimatach noir, ekranowy debiut Boga, a także powrót Tricii Helfer i Inbar Lavi w roli Ewy.

W tym momencie nie wiadomo, kiedy możemy liczyć na premierę. Ekipa "Lucyfera" nie zdążyła dokończyć zdjęć do finału 5. sezonu przed wybuchem pandemii koronawirusa.

Lucyfer jest dostępny w serwisie Netflix

REKLAMA