Nie tylko Jedenastka i Kali. W 4. sezonie "Stranger Things" poznamy kolejne dzieciaki obdarzone mocami

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

"Stranger Things" do tej pory jedynie zarysowało wątek Projektu Indygo i Hawkins Lab. Najnowsze plotki głoszą, że w 4. sezonie poznamy kolejne dzieciaki z mocami.

"Stranger Things" ma powrócić z 4. sezonem, a cierpliwość fanów wynagradzają m.in. teaser 4. sezonu oraz spoilery od aktorów. Zapowiedź zasugerowała, że dowiemy się więcej o projekcie Indygo i przeszłości Jedenastki w Hawkins Lab. Jak głoszą nowe plotki – w nadchodzących odcinkach poznamy kolejne dzieci z mocami.

Stranger Things sezon 4: Kolejne dzieci z mocami

W sieci spekulowano, że w serialu ponownie zobaczymy Kali. "Siostra" Jedenastki  (Millie Bobby Brown) pojawiła się w odcinku 2. sezonu "The Lost Sister" – jednak wątek nie był potem poruszany. Portal We Got This Covered doniósł, że anonimowy informator podzielił się spoilerem z 4. sezonu – według niego widzowie będą mieli okazję poznać kolejne obdarzone dzieci. Przedstawienie kolejnych osób podobnych do Jedenastki ma jednak wyglądać nieco inaczej niż w "The Lost Sister".

stranger things sezon 4 teasery rodzeństwo jedenastki

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

W 4. sezonie "Stranger Things" akcja serialu ma rozgrywać się także poza granicami Hawkins, co oznacza prawdziwe pole do popisu dla twórców. Sadie Sink, czyli serialowa Max w jednym z wywiadów zdradziła, że tym razem stawka będzie naprawdę wysoka.

– Skala serialu z roku na rok staje się coraz większa, więc tak, niesamowicie było zobaczyć, dokąd [twórcy] zmierzają z fabułą. W tym roku to jest naprawdę niesamowite. I stawki są o wiele wyższe. Wyższe niż kiedykolwiek – powiedziała.

Zdjęcia do 4. sezonu zbliżają się już do końca. Niestety, na nowe odcinki będziemy musieli jeszcze poczekać –  zobaczymy je prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA