Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" dobiegają końca. Jedna z aktorek wrzuciła pożegnalne selfie z planu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Prace na planie 4. sezonu "Stranger Things" wydają się trwać w nieskończoność – jednak zdjęcie wrzucone przez serialową panią Wheeler wskazuje na to, że zdjęcia zakończą się już niebawem!

Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" rozpoczęły się w lutym 2020 roku, jednak zostały wstrzymane z powodu pandemii COVID-19. Ekipa powróciła na plan zeszłej jesieni, ale praca szła wyjątkowo wolno przez pandemię. Fani mogli pocieszać się nowinkami, m.in. opisem nowych postaci oraz zdjęciami zza kulis. Nowe selfie wrzucone na Instagram przez Carę Buono, czyli serialową mamę Mike'a wskazuje, że zdjęcia nareszcie dobiegają końca.

Stranger Thing sezon 4: Zdjęcia dobiegają końca

Cara Buono podzieliła się fotką, pod którą widnieje podpis: "To by było na tyle! Do zobaczenia" oraz hasztag #strangerthings. Skoro aktorka zakończyła pracę nad scenami z udziałem swojej postaci, wszystko wskazuje na to, że zdjęcia do 4. sezonu pomału dobiegają końca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cara Buono (@carabuono)

Serialowy Hopper, czyli David Harbour już wcześniej podał orientacyjną datę zakończenia zdjęć. Możliwe, że udało się nieco przyspieszyć pracę, ponieważ aktor sugerował w programie Jimmy'ego Kimmela, że ekipa pozostanie na planie do sierpnia:

– Nie powinienem tego mówić, ale ci powiem. Już prawie skończyłem. Mam jeszcze jeden krótki epizod, powinniśmy skończyć jakoś w sierpniu – powiedział.

Nowy sezon zobaczymy jednak nieprędko – prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z teoriami fanów, m.in. o tym, co czeka Hoppera w rosyjskim więzieniu.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA