To wcale nie koniec "Obsesji Eve"? Jodie Comer mówi, że ostatnie odcinki pozostawią otwartą furtkę

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Trwają prace na planie ostatniego sezonu "Obsesji Eve". Nie brakuje pytań o kontynuację. Jodie Comer zdradza, czego możemy oczekiwać i jak wyglądają kulisy finałowych odcinków.

Jak ogłosiła stacja BBC America 4. sezon "Obsesji Eve" będzie finałowym – twórcy planują także spin-offy, na których temat trwają rozmowy. W sieci pojawiły się już pierwsze wycieki z planu, nie brakuje także wypowiedzi ze strony ekipy.

Obsesja Eve sezon 4: Jodie Comer o pracy przy finale

Jak donosi Digital Spy, aktorka wzięła udział w programie "This Morning". Jodie Comer opowiedziała, jak czuje się podczas kręcenia finałowych odcinków:

– To jest naprawdę surrealistyczne. Zaczynamy właśnie [kręcić] ostatnie dwa odcinki, więc to szaleństwo. To były cztery lata naszego życia i chcemy się tylko upewnić, że zakończymy to w dobrym punkcie, który będzie satysfakcjonujący dla widzów, ale także prawdziwy z punktu widzenia postaci – opowiedziała.

obsesja Eve sezon 4 jodie comer

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

Aktorka nie pierwszy raz mówi o tym, że nie chce myśleć o zakończeniu serialu – ale zdaje sobie sprawę, że ten moment zbliża się wielkimi krokami.

– Nie ma wrażenia, że jest inaczej, ale podejrzewam, że tak będzie za kilka tygodni. Zdecydowanie miałam moment, gdy pewnego dnia spojrzałam na klaps przed wykonaniem ujęcia i pomyślałam "O mój Boże". Myślałam o chwili, w której będzie to już ostatnie ujęcie, i było to naprawdę emocjonalne – powiedziała w sierpniu.

Obsesja Eve – będzie filmowa kontynuacja?

Podczas wywiadu nie zabrakło pytań o potencjalną kontynuację. Czy "Obsesja Eve" powróci w wersji pełnometrażowej?

– Nie sądzę, myślę, że [twórcy] chcą pozostać otwarci na różne możliwości. Kto wie, co przyniesie przyszłość, ale na pewno najbardziej będzie mi brakować tego, że nie muszę za nic przepraszać. Wiesz, te wszystkie psoty, które uchodzą mi na sucho, jest w tym coś naprawdę fajnego! – dodała.

W sieci pojawiły się już pierwsze wycieki z 4. sezonu "Obsesji Eve". Z plotek wynika m.in. że Villanelle przemieni się w świętoszkę. Finałowy sezon ma mieć nową showrunnerkę i główną scenarzystkę, Laurę Neal ("Sex Education", "Secret Diary of a Call Girl") –  zastąpi ona Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead"), która tworzyła poprzednią serię. Nowe odcinki planowane są na 2022 rok.

Obsesja Eve jest dostępna na HBO GO

REKLAMA