2. sezon "Emily w Paryżu" ma być "znacznie mocniejszy". Twórca serialu opowiada o nadchodzących odcinkach

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

2. sezon "Emily w Paryżu" będzie lepszy? Darren Star, twórca serialu, zdradza, co czeka bohaterkę w nowych odcinkach i opowiada o nominacji do nagrody Emmy.

"Emily w Paryżu" co prawda nie zdobyła nagrody dla najlepszego serialu komediowego (tu znajdziecie listę zwycięzców Emmy 2021), ale już sama nominacja jest ogromnym wyróżnieniem. Twórca serialu Darren Star już wcześniej zapowiadał, że w nowych odcinkach tytułowa bohaterka dojrzeje. A to jeszcze nie koniec!

Emily w Paryżu: Twórca o nagrodach Emmy

Darren Star rozmawiał na temat serialu z People. Nie zabrakło pytań o jego odczucia dotyczące nominacji do Emmy. Jak powiedział, sam nie do końca potrafi pojąć w jaki sposób "Emily w Paryżu" stało się tematem tak wielu dyskusji.

– Dla mnie to niesamowity zaszczyt być nominowanym do Emmy wraz z tyloma wspaniałymi serialami. Uważam, że to wszystko, o czym można marzyć, kiedy tworzy się serial, o którym jest głośno. Mam wrażenie, że ludzie chcą mieć zastępstwo prawdziwego pobytu w Paryżu, na tej samej zasadzie co ja, kiedy chciałem zrobić ten serial. I myślę, że w tym chodzi o to, czy [serial] spełnia ich oczekiwania co do tego, jak według nich mogłoby wyglądać ich życie [w Paryżu]. Ale zdecydowanie w Paryżu jest coś magicznego, co trafia do ludzi na całym świecie – skomentował.

Emily w Paryżu sezon 2 kiedy premiera

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Emily w Paryżu: 2. sezon będzie lepszy?

W 2. sezonie do listy paryskich chłopaków Emily dołączy nowy kandydat. Darren Star po raz kolejny podkreślił także, że Emily (Lily Collins) zacznie bardziej asymilować się z francuską kulturą.

– Pojawi się nowy obiekt zainteresowania [Emily], jest dużo więcej intryg zarówno w pracy, jak i w związkach. Myślę, że ona zdecydowanie bardziej zanurza się w nauce francuskiego i zmaga się z tym językiem, w sposób, który nie był możliwy w 1. sezonie, bo teraz ona naprawdę się stara – dodał.

Nie zabrakło również pochwał pod adresem Lily Collins, odtwórczyni głównej roli. 2. sezon "Emily w Paryżu" ma naprawdę skupić się na tym, co przeżywa dziewczyna. Twórca zdradził także, że nowe odcinki będą "znacznie mocniejsze".

– Ona [Lily Collins] jest tak utalentowana i inteligentna! Widziałem, że jako producentka serialu zwraca uwagę na znacznie więcej rzeczy. W 1. sezonie myślałem: "Wow, ona daje z siebie wszystko w każdej scenie". A w drugim... Ona ma w sobie to niezwykłe opanowanie, urok i jest po prostu niesamowitą ambasadorką tego serialu – zachwycał się Star.

Emily w Paryżu sezon 2

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Oprócz Luciena Laviscounta ("Katy Keene"), który zagra nowego chłopaka głównej bohaterki, do obsady "Emily w Paryżu" w 2. sezonie dołączyli także Jeremy O. Harris ("Slave Play") i francuski aktor Arnaud Binard – obaj pojawią się w rolach gościnnych. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądało kręcenie serialu podczas pandemii – zajrzyjcie tutaj.

Serial Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA