Ellen Pompeo pokłóciła się z Denzelem Washingtonem. Filmowy gwiazdor reżyserował "Chirurgów"

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Podczas prac na planie zdjęciowym nie brakuje emocji, nierzadko dochodzi także do konfliktów pomiędzy obsadą a ekipą. Ellen Pompeo wspomniała ostrą kłótnię podczas kręcenia "Chirurgów".

"Chirurdzy" to już prawdziwy tasiemiec – serial właśnie powrócił w USA z 18. sezonem. Nie brakuje spekulacji, że ten sezon będzie już ostatnim. Główna gwiazda serialu, Ellen Pompeo chętnie powraca wspomnieniami do tego, co działo się na planie zdjęciowym przez prawie dwie dekadu. Jak się okazuje – bywało gorąco.

Chirurdzy: Ellen Pompeo o kłótni na planie

Aktorka opowiedziała o sytuacji z 2016 roku podczas swojego podcastu "Tell Me with Ellen Pompeo" (via E! Online). Chodzi o scenę z odcinka "The Sound of Silence" z 12. sezonu, kiedy jej bohaterka kłóciła się z Derekiem Shepardem (Patrick Dempsey). Pompeo zaimprowizowała jedną z kwestii, co nie spodobało się reżyserowi Denzelowi Washingtonowi:

– Krzyczałam: "Spójrz na mnie, kiedy przepraszasz. Spójrz na mnie!". A tego nie było w dialogu i Denzel wszedł mi na głowę. Powiedział, że jest reżyserem i mam nie mówić [Dempseyowi], co ma robić – wspomina.

Ellen Pompeo Denzel Washington kłótnia

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Gwiazda nie pozostawała dłużna i z jej strony również padło kilka ostrych słów. Ellen Pompeo podkreśliła jednak, że ogromnie szanuje pracę Washingtona, a od tamtej pory wszystko przebiegało już gładko.

– Powiedziałam: "Słuchaj, sku***synu, za kogo ty się uważasz? To mój serial. To mój plan. Do kogo ty mówisz?". Nie przeszliśmy przez to bez walki, ale tacy właśnie są aktorzy. Namiętni i ogniści – właśnie w tym jest magia i dzięki temu dostajesz dobre rzeczy. Więc to było niesamowite doświadczenie, naprawdę.

Wiadomo, że pomimo upływu lat twórcy nie chcą kończyć historii – serial wciąż cieszy się ogromną popularnością. A co wiemy o nadchodzącym sezonie? Producentka wykonawcza "Chirurgów" zapewniła, że zobaczymy dwie szczęśliwe pary. Sama Meredith także może spotkać nową miłość – czy będzie nią postać, która wróciła w premierze 18. sezonu?

REKLAMA