Co stanie się z Preacherem w 4. sezonie "Virgin River"? Fani zastanawiają się nad dalszymi losami szefa kuchni

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Finał 3. sezonu "Virgin River" pozostawił nas z kilkoma cliffhangerami. Jeden z nich dotyczył Preachera – co go dalej czeka? Fani mają nadzieję, że nie wydarzy się najgorsze.

"Virgin River" zostało oficjalnie przedłużone – Netflix zamówił od razu dwa kolejne sezony. W małym miasteczku nie brakuje problemów, co twórcy już wielokrotnie udowodnili. Jednym z największych zmartwień widzów stał się wątek Preachera (Colin Lawrence), który ostatnio pomógł Paige (Lexa Doig) i sam naraził się na niebezpieczeństwo. Co dalej go czeka?  Głos w sprawie zabrał Cheat Sheet.

Virgin River sezon 4: Co stanie się z Preacherem?

Krótkie przypomnienie – pod koniec 2. sezonu Paige przez przypadek zabiła byłego męża Wesa i uciekła. Preacher na prośbę Paige zajął się opieką nad jej synkiem, Christopherem. W finałowym odcinku 3. serii szef kuchni został odurzony i pozostawiony na śmierć w lesie przez rzekomą przyjaciółkę Paige. Jak się okazało – kobieta prawdopodobnie współpracowała z Vincem (Ian Tracey), bratem bliźniakiem Wesa.

Fani obawiają się, że w 4. sezonie pożegnamy Connie – w finale widzieliśmy, jak na nią i Christophera czeka Vince. Nie brakuje teorii, że Paige także już nie żyje. Czy podobny los może czekać Preachera?

virgin river preacher czy żyje

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Sytuacja w jakiej znalazł się Preacher wydaje się beznadziejna, jednak wielu widzów wskazuje na to, że mężczyzna jest silny i w pełny sprawny fizycznie. Jest również doświadczony w radzeniu sobie w kryzysowych sytuacjach – w końcu to wyszkolony żołnierz Marines. Wielu wierzy, że wyjdzie cało z zagrożenia i pojawi się na czas, by pomóc Connie. Nie brakuje także zwolenników romansu Preachera i Paige. Fani mają nadzieję, że uciekinierka powróci i że stworzą oni prawdziwą rodzinę.

Teoria dotyczących 4. sezonu "Virgin River" nie brakuje –  ostatnio na przykład pojawiło się pytanie, czy nowy mąż Charmaine to były Brie. Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Nieoficjalnie wiadomo, że ekipa zakończy pracę na planie zdjęciowym w listopadzie. Najwcześniejszy możliwy termin premiery 4. sezonu, jaki pojawił się w spekulacjach fanowskich, to maj 2022 roku, jednak najprawdopodobniej poczekamy do lata 2022.

Virgin River jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA