Kto podpalił dom Jacka w "Virgin River"? Fani są pewni, że to nie przypadek – i wskazują głównych podejrzanych

"Virgin River" (Fot. Netflix)

"Virgin River" daje popalić Jackowi – i to dosłownie. Bohater najpierw został postrzelony, a następnie jego dom stanął w płomieniach. Czy za oba wydarzenia odpowiada ta sama osoba?

Trwają prace na planie 4. sezonu "Virgin River". Na nowe odcinki jeszcze poczekamy, ale oczekiwanie sprawia, że fani wspinają się na wyżyny kreatywności w wymyślaniu kolejnych teorii. Wiele z nich dotyczy Jacka (Martin Henderson). Na początku 3. sezonu jego dom spłonął, a widzowie zadają sobie pytanie – kto za tym stoi? Teorie zebrał Showbiz Cheat Sheet.

Virgin River sezon 4: Kto podpalił dom Jacka?

Do tej pory główne spekulacje fanów przed 4. sezonem dotyczyły tego, czy to Brady faktycznie postrzelił Jacka. Tym razem uwagę skupił wątek z pożarem – użytkownicy Reddita uważają, że ktoś podłożył ogień specjalnie.

– Kto wzniecił pożar w domu Jacka? Przypadek? Nie sądzę – czytamy.

Nieliczni sądzą, że pożar nie miał na celu skrzywdzenia Jacka i była to wina wadliwej elektroniki domu. Wielu jednak oskarża o podpalenie byłą partnerkę Jacka, Charmaine (Lauren Hammersley).

– Nie czytałem książek, ale zgaduję, że Charmaine to zrobiła – pisze kolejny z użytkowników.

Virgin River sezon 4 kto podpalił

"Virgin River" (Fot. Netflix)

A skoro o Charmaine mowa, to w gronie podejrzanych znajduje się również jej nowy mąż, Todd (Patrick Sabongui). To już kolejna teoria dotycząca biznesmena. Niektórzy sądzą, że jest on także byłym facetem Brie. Nie brak też teorii, że pożar i postrzelenie Jacka są ze sobą blisko powiązane.

Nie wiemy, kiedy twórcy wrócą do tematu pożaru, ale Martin Henderson obiecał, że na pewno dowiemy się, kto postrzelił Jacka:

– Byłoby niesprawiedliwe wobec publiczności, gdyby nie uzyskali odpowiedzi. To by było trochę tandetne, ciągnąć to, a potem trzymać to w tajemnicy. Musi być rozwiązanie i oczywiście to jeszcze bardziej komplikuje jego [Jacka] relacje z Bradym – miło będzie zobaczyć, jak niektóre z tych spraw zostaną wyjaśnione i być może doprowadzą do swego rodzaju uzdrowienia.

Zdjęcia do 4. sezonu "Virgin River" mają potrwać do końca listopada. Ostatnio zostało ujawnione, że dostaniemy więcej odcinków niż do tej pory. Kiedy premiera? W najbardziej optymistycznym wariancie mówi się o wiośnie 2022 roku.

Virgin River jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA