Na planie "Squid Game" bywało bardzo wesoło. Zobaczcie zdjęcia zza kulis koreańskiego hitu Netfliksa

"Squid Game" (Fot. Netflix)

"Squid Game" to serial brutalny i trzymający w napięciu. Zdjęcia zza kulis wskazują na to, że atmosfera na planie była jego zupełnym przeciwieństwem. Zobaczcie roześmianą obsadę!

Twórca "Squid Game" pracował nad serialem przez ponad dekadę i powtarzał, że była to dla niego niezwykle wyczerpująca praca. Nastrój na planie jednak zdecydowanie różnił się od atmosfery, jaka panuje w samym serialu.

Squid Game – zdjęcia zza kulis serialu

Twitterowy profil Netflix Geeked (via Screen Rant) wrzucił kilka fotek, przedstawiających kulisy prac na planie koreańskiego serialu. Na zdjęciach widzimy m.in. Jung Ho-yeon (Sae-byeok, gracz nr 067) oraz Sung Heo-tae (Jang Deok-su, gracz 101). W przeciwieństwie do ich postaci, aktorzy wydają się dogadywać naprawdę nieźle.

Aktorzy w wywiadach wielokrotnie wspominali, że na planie panowała naprawdę sympatyczna atmosfera. Dla Jung Ho-yeon był to debiut aktorski i modelka przyznała, że dzięki pomocy innych członków obsady udało jej się opanować nerwy.

"Squid Game" pobiło wszelkie rekordy na Netfliksie, stając się najpopularniejszym serialem w historii serwisu. Produkcja będzie miała także szanse powalczyć o nagrodę Emmy w głównej kategorii. Czy zobaczymy 2. sezon? Na razie pozostają nam jedynie spekulacje. Pewne jest, że cały świat oszalał na punkcie "Squid Game" – poza ministrem Czarnkiem, który idzie z serialem na wojnę.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA