Jodie Comer nie zagra więcej Villanelle? Gwiazda "Obsesji Eve" o 4. sezonie i potencjalnych spin-offach

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

"Obsesja Eve" powróci w przyszłym roku. 4. sezon ma być już finałowym, ale nie brakuje spekulacji o potencjalnych spin-offach. Jodie Comer odniosła się do spekulacji na ich temat.

"Obsesja Eve" powróci w 2022 roku. Na temat finałowych odcinków chętnie wypowiada się gwiazda serialu, Jodie Comer, czyli serialowa Villanelle. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że niełatwo jej zakończyć przygodę z tym serialem. A co ze spin-offami?

Obsesja Eve – Jodie Comer już żegna Villanelle

W rozmowie z Variety aktorka powiedziała, że rola Villanelle pozwoliła jej pokazać się od zupełnie innej strony, ale nadszedł czas by pożegnać się z postacią.

– Spędziłam z [Villanelle] już cztery lata, więc czuję, że mam naprawdę dobre wyczucie tego, kim ona jest i w jakim punkcie się znajduje. Producenci zawsze jasno dawali do zrozumienia, że chcą mojego wkładu i moich pomysłów - nic nie jest poza zasięgiem.

Jak dodała, 4. sezon to naprawdę już koniec "Obsesji Eve" – to nie jest tak, że ekipa za chwilę zmieni zdanie i jednak będzie kontynuacja.

– Nigdy, przenigdy nie chcielibyśmy, żeby [jakość] spadła albo żebyśmy kontynuowali historię dla samej kontynuacji – czy to z chciwości, czy z jakiegokolwiek innego powodu. Czujemy, że tu, gdzie teraz jesteśmy, [zakończenie] jest naturalne, doszliśmy do tego punktu, w którym możemy naprawdę skupić się na zakończeniu.

Obsesja Eve sezon 4 jodie comer

"Obsesja Eve" (Fot. BBC)

Trwają rozmowy na temat potencjalnych spin-offów serialu. Comer mówi, że w kolejnym serialu bądź serialach także już nie powróci w roli specyficznej zabójczyni. Zdradziła również, że nie bierze udziału w dyskusjach na ten temat.

– W żadnym razie nie brałam udziału w rozmowach.

W sieci nie brakuje  wycieków z planu oraz plotek na temat ostatniej serii – wiemy na przykład, że zobaczymy przemianę Villanelle w świętoszkę. Finałowy sezon będzie mieć nową showrunnerkę i główną scenarzystkę, Laurę Neal ("Sex Education", "Secret Diary of a Call Girl") – zastąpi ona Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead"), która tworzyła poprzednią serię.

4. sezon Obsesji Eve będzie w 2022 roku na HBO GO

REKLAMA