W jaki sposób "Outlander" ukryje ciążę Caitriony Balfe w 6. sezonie? Aktorka zdradza, jakich sztuczek użyto

"Outlander" (Fot. Starz)

Fani "Outlandera" nie kryli zdumienia, gdy Caitriona Balfe podzieliła się wieścią o powitaniu na świecie synka. 6. sezon kręciła, będąc w ciąży – w jaki sposób ukryto brzuszek?

6. sezon serialu "Outlander" będzie liczyć osiem odcinków, które zobaczymy dopiero w 2022 roku. Sezon zdecydowano się skrócić, ponieważ pracę na planie utrudniały nie tylko pandemiczne obostrzenia, ale także ciąża gwiazdy serialu. Caitriona Balfe opowiedziała, jak zostanie ukryty jej stan.

Outlander sezon 6 – Caitriona Balfe o kręceniu w ciąży

Serialowy partner aktorki, Sam Heughan podczas Comic-Conu w Chicago wyjaśnił, że wiele scen kręcono ponownie, właśnie ze względu na ciążę Balfe. Aktorka kręcona była pod różnymi kątami, by ukryć powiększający się brzuch.

Jak podaje Showbiz Cheat Sheet, gwiazda powiedziała więcej na ten temat podczas panelu na nowojorskim Comic-Conie, szczególnie chwaląc kostiumografkę, Trishę Biggar:

– Trisha wykonała niesamowitą pracę. Naprawdę pracowała nad tym, by stworzyć wcześniej nieco większe i szersze kostiumy, abyśmy mogli wszystko ukryć pod nimi.

outlander sezon 6 caitriona balfe ciążą

"Outlander" (Fot. Starz)

Balfe nie ukrywa, że kręcenie w ciąży było dla niej prawdziwym wyzwaniem. Aktorka stresowała się, że pomimo luźnych strojów brzuszek i tak będzie widoczny w kamerze:

– Myślę, że było to trochę trudne. Mamy wspaniałą ekipę filmową, ale to sami faceci. Czasami nie widzą rzeczy w taki sposób, w jaki widziałaby je kobieta. Czasami kręcisz scenę i zastanawiasz się, czy coś widać. Czy powinnam to ukryć? Czy powinnam stać gdzie indziej? A oni odpowiadali, że wszystko wygląda w porządku. Ale nie wydaje mi się, że zawsze tak było.

Zwiastun nowej serii zapowiedział, że we Fraser's Ridge nastaną mroczne czasy. Caitriona Balfe obiecała, że nowa seria – chociaż skrócona – dostarczy wrażeń. Co jeszcze nas czeka? Tutaj znajdziecie wszystko o 6. sezonie "Outlandera".

Outlander jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA