2. sezon "Squid Game" nie jest wcale jeszcze pewny? Netflix poinformował, że dopiero trwają rozmowy

"Squid Game" (Fot. Netflix)

"Squid Game" podbiło cały świat, a fani momentalnie zaczęli pytać o kontynuację. Jak się okazuje, niedawna informacja, że 2. sezon powstanie nie jest wcale taka pewna.

"Squid Game" pobiło wszelkie rekordy na platformie Netflix. Kiedy twórca serialu potwierdził, że rozpoczął planowanie kontynuacji, w sieci momentalnie pojawiły się teorie na temat tego, co się wydarzy. Należy jednak ostudzić entuzjazm – ponieważ nic nie jest pewne.

Squid Game sezon 2 – jeszcze trwają rozmowy

Jak się okazuje, wszystkiemu winny jest błąd w tłumaczeniu. Vulture wyjaśniło, że Hwang Dong-hyuk mówił, że myśli o kontynuacji – zaś jego słowa przetłumaczono w sposób, który jasno wskazywał na to, że 2. sezon jest już pewien. Sam twórca jest świadomy presji, co podkreślił w najnowszej rozmowie z Vulture:

– Mam pewne ramy na następny sezon. Ale muszę też przyznać, że czuję coraz większą presję związaną z 2. sezonem, ponieważ serial otrzymał o wiele więcej miłości i uwagi, niż mogłem się spodziewać. Jest też film, który planowałem nakręcić po "Squid Game" i nie podjąłem jeszcze decyzji, które z nich powinienem zrobić najpierw.

Squid Game sezon 2 czy będzie

"Squid Game" (Fot. Netflix)

Z kolei rzecznik Netfliksa potwierdził, że trwają rozmowy na temat 2. sezonu, ale nie został on oficjalnie zamówiony. Przypomnijmy jednak, że władze platformy wprost mówiły, że zależy im na kontynuacji. "Squid Game" to bez wątpienia istna żyła złota dla serwisu. W październiku poinformowano, że Netflix zarobił na serialu prawie 900 milionów dolarów – a ta kwota zapewne wzrosła.

Pomysłów na 2. sezon także nie brakuje – wśród nich jest m.in. pokazanie przeszłości gracza nr 001. Fani muszą uzbroić się w cierpliwości i czekać na oficjalne informacje. W międzyczasie zobaczcie wideo z prawdziwej rozgrywki w Squid Game, które podbija internet.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA