Dowiemy się więcej o Liderze z serialu "Squid Game"? Twórca ma kolejny pomysł na potencjalny 2. sezon

"Squid Game" (Fot. Netflix)

Nad przebiegiem "Squid Game" czuwał tajemniczy mężczyzna w masce. Twórca serialu zasugerował, że w potencjalnej kontynuacji dowiemy się więcej o frontmanie zabójczej gry.

Wydaje się, że zamówienie 2. sezonu "Squid Game" to czysta formalność, biorąc pod uwagę popularność serialu. Twórca netfliksowego hitu Hwang Dong-hyuk mówił, że nie jest niczego pewien, jednak ostatnio coraz chętniej wypowiada się na temat możliwej kontynuacji. O czym mógłby być 2. sezon koreańskiego serialu?

Squid Game sezon 2 – twórca ma kolejny pomysł

Hwang Dong-hyuk udzielił wywiadu dla brytyjskiego The Times. Nie mogło zabraknąć pytania o kontynuację "Squid Game". Jak powiedział twórca, szersze przedstawienie Lidera okrutnej gry to jedna z możliwości.

– Jednym z [pomysłów] jest opowieść o Liderze – powiedział.

Squid Game sezon 2

"Squid Game" (Fot. Netflix)

Reżyser dodał również, że jest otwarty na ponowne opowiedzenie tej samej historii, ale z innej, szerszej perspektywy. Kolejnym pomysłem jest pokazanie przeszłości gracza numer 001 sezon. A co z postacią Jun Ho – policjanta, który okazał się bratem Lidera? Grający go Wi Ha-joon nie ukrywa, że chętnie wróci do serialu.

– Mam nadzieję, że kiedy wyjdzie 2. sezon, Jun Ho powróci żywy i historia z jego bratem się rozwiąże. Naprawdę chcę, żeby Jun Ho żył. Ale tego nie da się przewidzieć. Tylko reżyser wie, [ale] ja chcę żyć i pojawić się w 2. sezonie – powiedział w wywiadzie dla Sports Chosun (via NME).

Squid Game – szanse na 2. sezon serialu Netfliksa

Koreański serial podbija cały świat i kwalifikuje się do głównego rozdania nagród Emmy. Władze Netfliksa także mówią wprost, że zależy im na kontynuacji. Na obecną chwilę, nic nie jest jednak pewne. Hwang Dong-hyuk jest świadomy oczekiwań widzów i jak mówi, nie chce ich zawieść:

– Zdaję sobie sprawę, że oczekiwania wobec 2. sezonu są ogromne. Nie chodzi o to, że w ogóle nie myślałem o kolejnym sezonie, mam też stworzone jego ramy. Ale wciąż zadaję sobie pytanie, czy mogę uczynić go lepszym niż pierwszy. Nie chcę, by ludzie byli rozczarowani nowym sezonem.

W oczekiwaniu na nowe informacje, przeczytajcie, co gwiazda serialu, Lee Jung-jae sądzi o swojej postaci i koncepcie "Squid Game".

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA