Adjoa Andoh o kręceniu 2. sezonie "Bridgertonów" w czasie pandemii. Aktorka wspomina trudny moment

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Niedawno zakończyły się zdjęcia do 2. sezonu "Bridgertonów". Serialu nie ominęły pandemiczne ograniczenia, a Adjoa Andoh powiedziała, który moment prac był szczególnie trudny.

Chris van Dusen, showrunner serialu "Bridgertonowie", niedawno podzielił się uroczą fotką i poinformował, że zdjęcia do 2. sezou dobiegły końca. Cała ekipa musiała mierzyć się z wieloma trudnościami, a parę słów o tym powiedziała serialowa Lady Danbury.

Bridertonowie sezon 2: Adjoa Andoh o kulisach

Adjoa Andoh rozmawiała na temat 2. sezonu z Radio Times (via Hello!). Aktorka wspomniała, że szczególnie trudny był moment pierwszego czytania scenariusza, który ze względu na pandemię musiał odbyć się za pomocą Zooma:

– Wszyscy mieliśmy gulę w gardle, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy na Zoomie na pierwsze czytanie 2. sezonu.

bridgertonowie sezon 2

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Andoh podkreśliła, że powrót do pracy był dla wszystkich naprawdę trudny. Zdjęcia do pierwszego sezonu "Bridgertonów" zakończyły się tuż przed rozpoczęciem pandemii:

– Skończyliśmy kręcić przed pierwszym lockdownem, więc wszyscy przeżyli naprawdę trudne chwile. Myślę, że wszyscy wróciliśmy lekko "posiniaczeni" i świadomi błogosławieństw, które mamy.

A co czeka postać aktorki, Lady Danbury? We wrześniu Adjoa Andoh zdradziła, że w 2. sezonie "Bridgertonów" będzie się działo. Informowano także, że w spin-offie o młodej królowej Charlotte zobaczymy  młodszą wersję Lady Danbury.

Nową główną parą w serialu będą brat Daphne, Anthony (Jonathan Bailey) oraz Kate Sharma (Simone Ashley). Tutaj znajdziecie wszystko o 2. sezonie "Bridgertonów".

Serial Bridgertonowie jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA