Zdjęcia do finałowej serii "The Crown" mają rozpocząć się już w sierpniu. Ile poczekamy na nowy sezon?

"The Crown" (Fot. Netflix)

5. sezon "The Crown" zobaczymy w listopadzie, a cała ekipa pracuje na planie zdjęciowym. Tymczasem w sieci pojawiły się informacje, że zdjęcia do finałowej serii ruszą już niedługo.

W listopadzie "The Crown" powróci z 5. sezonem, do którego obecnie powstają zdjęcia. W sieci co jakiś czas pojawiają się wycieki z planu, m.in. zdjęcia Elizabeth Debicki jako Diany – zaś nowe informacje wskazują, że produkcja finałowej serii zacznie się dużo szybciej, niż myślimy.

The Crown sezon 6 – zdjęcia ruszą w sierpniu

Według portalu What's on Netflix, zdjęcia do 6. sezonu "The Crown" ruszą w sierpniu tego roku. Początkowo nadchodzący, 5. sezon miał być finałowym, ale Sony, Netflix oraz twórca serialu Peter Morgan uznali, że to byłoby za mało.

What's on Netflix powołuje się na informacje opublikowane w Production Weekly. Na ten moment nie są znane lokacje, w których będą powstawać finałowe odcinki "The Crown". Jest też za wcześnie, żeby spekulować o dacie premiery, ale jest szansa, że przerwa po 5. sezonie będzie krótsza od obecnej.

The Crown sezon 6 kiedy zdjęcia

"The Crown" (Fot. Netflix)

5. sezon "The Crown" będzie rozgrywać się w latach 90. Serial ukaże chwile przed i tuż po śmierci księżnej Diany (Elizabeth Debicki). Zobaczymy m.in. kontrowersyjny wywiad Diany dla BBC oraz słynną małą czarną.

Zmieni się cała obsada serialu. Imelda Staunton ("Vera") zagra królową Elżbietę, Lesley Manville ("Mum") – księżniczkę Małgorzatę, a Jonathan Pryce ("Gra o tron") – księcia Filipa. W obsadzie są również m.in. Dominic West ("The Affair") jako książę Karol, Olivia Williams ("Odpowiednik") jako Camilla Parker-Bowles i Jonny Lee Miller ("Elementary") jako premier John Major.

Na fali kontrowersji związanych z księciem Andrzejem, media zaczęły też powtarzać nazwisko aktora, który zagra go w 5. i 6. sezonie. W tej roli wystąpi James Murray ("Cutting It", "Primeval"). Tutaj znajdziecie jego zdjęcie z planu.

The Crown – sezon 5 w listopadzie na Netfliksie

REKLAMA