Zobaczcie wideo z planu nowych odcinków "Outlandera". Caitriona Balfe zapowiada "ogromny" 7. sezon serialu

"Outlander" (Fot. Starz)

Ekipa serialu "Outlander" intensywnie pracuje na planie 7. sezonu. Fani z niecierpliwością czekają na kontynuację, a obsada właśnie podzieliła się nowym materiałem zza kulis.

Praca na planie 7. sezonu serialu "Outlander" została zaplanowana na 12 miesięcy – łącznie powstanie aż 16 odcinków. Twórcy już zdradzili, co czeka nas na początku kolejnej serii. Tymczasem Caitriona Balfe udostępniła specjalne nagranie z okazji "Światowego Dnia Outlandera".

Outlander sezon 7 – zobaczcie wideo z planu

Caitriona Balfe wrzuciła na swoje konto na Twitterze nagranie, ukazujące kulisy kręcenia 7. sezonu. W krótkim klipie widać także innych członków obsady, którzy wypowiadali się co nieco na temat nowych odcinków. Twórcy serialu już wcześniej zapowiadali, że możemy oczekiwać większego rozmachu – teraz te słowa potwierdziła również sama Balfe.

– Będziemy mieli dla was megaduży sezon, do którego będziecie mogli wrócić. Więc przetrwajcie ten następny Droughtlander [przerwę między sezonami].

John Bell, wcielający się w Młodego Iana, także obiecał, że nie zabraknie atrakcji, i zapowiedział, że widzowie nie będą mogli uwierzyć w to, co zobaczą. Sophie Skelton, czyli serialowa Brianna, dodała z kolei, że to prawdopodobnie będzie jej ulubiony sezon ze wszystkich.

7. sezon "Outlandera" ma powstać na podstawie książki "Kość z kości". Po niej czekają na ekranizację jeszcze wydarzenia z tomu "Spisane własną krwią", a za granicą właśnie ukazał się kolejny tom o nazwie "Go Tell All The Bees That I Am Gone". Diana Gabaldon jest w trakcie pisania ostatniej, dziesiątej części i jak się okazuje – zdradziła części ekipy serialu zakończenie historii.

Co czeka nas w 7. sezonie? Dokończone zostaną wątki, których nie domknięto w skróconym 6. sezonie, a także nowi bohaterowie, w tym syn dorosły Jamiego – tutaj znajdziecie więcej na jego temat.

Outlander jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA